Türk Liginin yerlerde sürünmesi

İyi akşamlar Fenerbahçe-Galatasaray maçında çıkan kötü olaylar kavga küfürler biz bu futbol kulüplerimizle Avrupa kupalarında beraber olacağız neden hep bu kötü maçlar Fenerbahçe maçına geliyor Galatasaray'ın Stadında yedek kulübeye saldırı hakaret olmuyor da bu Fenerbahçe maçlarında oluyor ? İşin aslı bu futbol ancak bizi birbirimize kırdırır kendi içimizde mahalle maçı yapar gibi oynarız ancak Neler yapılmalı görüşleriniz nelerdir ?

Güncellemeler:
Ben tarafsız yazıyorum 17 takımın hiç biri Fenerbahçe kulübünü sevmiyor kardeşim gerçekler bu avutuyorlar büyüğüz diye ne başarın var ki
Görünen köy kılavuz istemiyor millet
Bugün bak Asya da bile Kayseri Erciyes Şanlıurfa maçında Urfalı oyuncular tebrik ettiler ama biliyorlar atmosfer iyi olursa Galatasaray yener hep tahrik edici hareketler bu tip hareketleri köşeye sıkışmış insanlar yapar koca kulüp Bank Asya da ki kulüp kadar olamadı

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• önce sen objektif ol ondan sonra soru sor gsnin stadına şampiyon olarak gittiğimiz maçta yapılanları unuttun galiba link

0|3
    2|1
    • bak puanı bile ben verdim ama son 2 yıla bak eskiye bakarsan hep gerilersin

• bu yorumunla ergen olduğunu belirttin zaten senle tartışmaya bile girilmez :)

• vallahi ergen kim belli attığın video iile kendi kişiliğini yansıttın ama yinede bazı başka sorulardaki fenerliler gibi hakaret etmiyorum fenerlide olsan seviyorum sizi

• Bunların futbolunu izlerken kafelerde izleyenlerde birbirine giriyor.

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Güncellemeye istinaden : Hala yanlış bakış açısı.

Türkiye'de hangi takım diğerine sempati ile bakıyor ki ?

Elazığlılar GS'ı mı seviyorlarmış ? Akhisar'lılar "Fenerbahçe şampiyon olmasında GS olsun" mu diyorlarmış ?

Bir de Trabzon'a soralım. TÜkiye Liginde sempati duydukları bir takım var mı.

Güncellemedeki yorum geçersizdir.

1|1
    0|1
  • Çok taraflı bir yorum. Sanki tek suçlu Fenerbahçe, Galatasaray da masum.

Sorunu çözebilmeniz için hataları önce doğru tespit etmeniz gerekir. Her iki tarafında çok ciddi hataları olduğunu anlamadığınız sürece aynı hamam aynı tas devam eder.

1|1
    0|1
  • Besincide olsan , lig sonuncusuda olsan , bize hersene şu zevki yasatiyosun ya helal olsun fenerbahce .

nice 14 senelere ^,^

1|1
    2|4
    • soranda eksilemiş ama benden +5 aga bırak hersene şampiyon olsunlar..sevinsinler onlarda insan yazık:)))

• bank asyada diyonda 2007deki alisamiyen derbisini onlar yaşadımı acaba bir bak

0|0
    0|1
  • Yenmeyi sevdiğin gibi yenilmeyide sevmek lazım konu sadece iki takip değil türkiye futbolu böyle yen bayram ederler yenilgi olunca kavga küfür ederler . Mesele avrupada bir maç olsa yenme yenilme kavgası turkiyede gibi kavgali gürültülü sonuçlanmaz, neden? çünkü onlar mantikli parayı takımlar cebe atar halkta kavga eder bizim toplum bu kadar ki mantıksız...

0|0
    0|0
Yükleniyor...