Sonunun olmuyacağını bile bile AŞK olur mu?

sonunun olmadığını ya da belirli bir süre sonra ayrılacağınızı bile bile hayatınıza bir insanı aldınız mı?benim şu an ki ilişkim böyle aileler birbirine o kadar zıt ki erkek arkadaşımla sessiz de olsa bu sıkıntı aramıza giriyo ve bana çok acı veriyo.onunlayken mutluyum hemde çok ama nereye kadar?siz neler yaptınız peki?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• hangi ilişkilerin sonu var sence ? :) her ilişki ömürlük başlıyo 2 gün sonra bitiyo benim öyle zaman kısıtlamam olmadı sadece kendim olup olmayacağına karar verip ona göre ilgi alaka gösterdim

1|0
    0|0
    • bu demek oluyo ki ilgi alakayı kesince istenmiyo karşıdaki değil mi?

• herşey yeni şey eskir her eskiyen şeyde atılır gidebildiği yere kadr gtcek ama çok gitmiyo işte ilişkiler hep akıl oyunları ve çıkar ilişkileri üzerine başladığı için. kimisi .çok yakışıklı aşık oldum diyo karakterini bilmeden kimisi beni öncden seviyodu ben iplemiyodum ama şimdi subay olmuş ona karşı bişeyler hissetmeye başladım diyo e senin niyetin belli açık ki para. lütfen kendi vicdanını yargıla hemcinslerim diye savunma ya da feminizm içine girme doğru değilmi bu dediklerim

• yooo kesinlikle sana hak veriyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• almadım.sonu yoksa neden alayım ki hayatıma.hayat mutsuz olmak için çok kısa.

0|0
    0|0
Yükleniyor...