Böyle bir kıza nasıl bakarsınız ki??:/

mesleği olan ve iş icabı bütün ülkeleri dolasmis açık ve güzel giyimli modern iyi bir üniversite mezunu bir kıza nasıl bakarsınız ?

hemen o.. damgasını yapıştırir mısınız?

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

• Ben hemen o damgasını yapıştırırm :) O'lağan üstüdür o kız :)

5|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• En yapıştırmam diyen eğitim ve kültür içinde yüzen adam bile içten içe yapıştırır o damgayı.

Burada önemli olan senin üzerine yapıştırılan damgaları mevzu etmen.

Neden bu kadar ciddiye alıyorsun, insan denilen az gelişmiş hayvanı?

Bak keyfine, arkana bakmadıkça sana yapıştırılan damgaları zaten görmezsin.

Arkana bakıyorsan hayat yolunda zaten görsen de görmesen de tat alamazsın.

1|0
    0|0
  • Yooo. Alakası yok. O kadar ülkeyi övöspülüğüne gezmemiştir ya.

1|0
    0|0
  • ne alakası var. başka ülkeleri keyfi için gezer iş için gezer. bunlarla o... damgası yapıştırmanın bir alakası yok :D helal olsun hayat ona güzel gezmiş tozmuş derim. çok ülke gezenin ufku açık olur daha az önyargılı daha mantıklı olur.

0|0
    0|0
  • Ne alaka

1|0
    0|0
  • oro.pu damgasını yobazlar yapıştırır ama o yobazlar asla o kadın gibi olamazlar. Cogu erkek ona bakar her anlamda ; kimisi aşık olur kimisi yalnız kaldıgında düşünür kimisi onu model alır ama ben olsam o* damgasını yapıştırmam.

0|0
    0|0
  • bi kizin acik giyinmesi o kisinin oyle biri oldugunu gostermez boyle dusunen birinin beyninin hala gelisimini tamamlamadigini dusunuyorum.toplumumuzda malesef boyle bir dusunce soz konusu bu dusunce umarim bir gun curutulur bir insani sadece karakterine gore degerlendiren bir toplum haline gelecegimizi umit ediyorum.

0|0
    0|0
  • okumuşsun gezmişsin görmüşsün kültürlüsün belki ama beyninde bir okadar küçük...

0|0
    0|0
  • çok yer dolaşmışsa çok erkekte tanımıştır kanaatindeyim

0|0
    0|0
  • sana 1 kişi lazım elalemle işin ne =?

0|0
    0|0
  • Oha evlenek mi?

0|0
    0|0
  • ön yargılı olmamak gerek

0|0
    0|0
  • Hayır tam tersi rahat ve sosyal olan kızlar, içten pazarlıklı ve kurnaz olanlardan çok daha iyidir.Ayrıca size şunu söyleyim,her erkek aynı değildir ve dolayısıyla herkes farklı yorumlar yapar.Sizde iki ayaklı ayılardan,öküzlerden,örümcek kafalılardan ve evrimini tamamlamamış olanlardan uzak durursunuz olur biter,siz doğru bildiğinizi yapın boş verin mahalle baskısını.

1|0
    0|0
  • Niye o. damgası yesin ki ama hal hareketi kişiliği onu götürüyorsa istediğim damgayı vururum :)

0|0
    0|0
  • iyi sevişebiliyorsa sorun yok benım ıcın :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu soruyu sorduğuna göre aslında anlattığı gibi olmadığı damgasını yapıştırırım.

0|0
    0|0
  • o sıfatla neden bağdaştırdın onu anlamadım

0|0
    0|0
    • genelde nasıl bakıldığıni merak ettim:)

• sadece nasıl bakarsınız deseydin daha iyi olurdu o zaman

• sen o damganın ne demek olduğunu bilmiyorsun bence bilsen bu anlamı burdan çıkarmazdın :/ ya da öylesin...

0|0
    0|0
  • öyle diyenler geri kafalıdır zaten.

0|0
    0|0
  • O kız herkese bakmaz ve bakmamalı da

0|0
    0|0
Yükleniyor...