ALLAH RIZASI İÇİN BAKIN?

Merhabalar. Baktığınız için Allah razı olsun. Neyse konuya girim. 45 gün içinde göbeğimi çok acil eritmem lazım. cidden aynaya bakamıyorum psikolojim bozuluyor. Arkadaşlar çok ciddiyim Allah rızası için görüş paylaşın cevap yazın. Yememe dikkat ediyorum şeker un tuz vs uzağım ve az yiyorum. günde 600-700 kalori anca. Haftada 4 gün spora 1 günde denize gidiyorum. Bu göbek nasıl ericem? :( gerçekten çok bunaldım aşırı derecede. bir türlü erimiyor. Cevap yazanlardan Allah Razı Olsun..

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Bence erkek dediğin azıcık göbekli olur zaten :) yine de nasıl eriteceğini soruyorsan içim kan ağlaya ağlaya yazıyorum. Şeker, un ve tuzdan uzak durman iyi bir şey ama göbek için fazla etki etmez. Alkol kullanıyorsan bırakmalısın. Onun dışında gittiğin spor salonuna sana karın programı yazmasını söyle önce kas yapman sonra yağ yakman lazım. Şimdiden başarılar diliyorum hedefine ulaşman için ama benden bit bir uyarı kendine 45 gün için söz verme sadece yapmçalış. Sonuç ne olursa olsun aynaya bakmaya çekinme güzel insan :)

0|1
    0|0
    • çok teşekkür ederim :D gerçekten güldüm yazına :D içim kan ağlıya ağlıya ahahaha :D özele gelirmisin ordan konuşalım burda açıklayamıyorum herşeyi :)

• Sizler yüzünden her yer karın kaslı erkek doldu biz az göbekli sevenler nolacak :( hiç düşünmüyorsunuz bizi valla...

• Hahahaha :D alemsin :D Ne bilim kızlar hep kaslı istiyor ya :d çokta göbekli değilimde ben rahatsız oluyorum:d senin gibisini ilk defa görüyom :D nasıl erkekelrden hoşlanıyosun

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• oyle gobek erimez kas yapcan sonra yag yakcan kilonun tuz sekerle de zero alakasi vardir

0|1
    0|0
    • Hocam şeker tuz yok zaten günde 2 öğün yiyorum zaten yediğimide eritiyorum

• yedigini eritmek gibi bise yok vucut kendisi eritiyor zaten bir cogunu 700kalori diyetle ancak kas yakarsin yagda yakarsin ama eski kendinin bir kucuk versiyonu olursun gobek tam olarak gitmez

• nasıl yani? yediğimden fazlasını yakıoyrum işte

• az yiyip çok spor yaparsan gene alırsın tuz şeker kes sporla düzenli olarak yemek ye

0|1
    0|0
    • nasıl yani? tuz şeker yok zaten spor yapıyorum yediğim yemekelr yetio

• ne alaka?

• eğer öyle yaparsan ne alaka olduğunu görürsün sevgili dostum

• spor yapalısın karın yağlarını ertici sporlardan bahsediyorum

0|0
    0|0
  • abe heeey çok kiloluysan ilk kas yapma sarkar ilk kilo ver

0|0
    0|0
    • Yok orta kiloluyum çok abartılcak değil