Kız benden vazgeçemiyor

Kız önce beni sevdiği halde yalın'ın günaydın şarkısıyla geç kaldın dedi o sıra başka kızlarlada ilgileniyordum şarkının içinde aşk içinde misafir olmaz 2 gönül arasına 3 saklanmaz diye sözler geçiyor, 3 gün sonra neşe karaböcek artık sevmeyeceğim şarkısını sınıfta arkadaşları söylüyordu bu şarkı bizzat banaydı.Ne kadar yalvarsan boş falan diyor şarkıda sanki yalvaracakmışım gibi...

Ama ben bu sefer kızın yüzüne bile bakmıyorum onda nefret eder gibi davranıyorum onun en yakın kız arkadaşlarıyla ilgileniyorum hatta onlara onları arkadaş olarak çok sevdiğimi falan söylüyorum.

Böyle olunca kız 2 hafta aradan sonra tekrar beni izlemeye falan başladı eskisi gibi.

Sizce böyle devam ederse daha fazla çıldırır mı birde işin güzel yanı ben onu sevmiyorum.Onla sadece güzel kız olduğu için sevgili olurum.Yani duygusal olarak bir şey hissetmiyorum.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• iki sevgi muamelesi görünce dötünüz kalkıo sevmedigin kızla ne diye görüstn sırf ego tatmını ne kadar yavsak ınsansın

1|0
    0|0
    • Ona ilk zamanlar çok bağlanmıştım o kaçıyordu şimdi işin sırrını ben öğrendim siz kızlar biraz değişik insansınız hele birde sevmeyince çok güzel oluyor dostum

Kızlar Ne Diyor 2

• Egonu tatmin ediyosun. Bence guzek bisey :D

0|0
    0|0
  • ee sorunun ne ozaman senin dostum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...