Galatasaray Ne Zaman Kadıköyde Galibiyet Görecek?

17 senedir Kadıköy cehenneminde galibiyet yok. Bu hasret daha kaç yıl sürer?

Güncellemeler:
Ben ne zaman galip gelecek diyorum adam bana kupa aldık diyor

0|0
112

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 11

• inşallah kasım ayındadayenip seriyi 18 yıla çıkarırız :D o hasan şaş ın anlatımını halen unutamıyorum o meşhur videoyu hakketen çok komik :D
    https://www.youtube.com/watch?v=IvMHT2OR6YU

0|0
    0|0
    • 30 sene sürer :D

• M. United in 40 yillik yenilmezlik serisi vardi onu hatirlatti bu lafin , gerci onlarin o istatistigi baska bir konudaydi ama super olurdu bu dedigin gerceklesse, once yakin hedefi 20 yili bir devirelim sonradina bakariz 😎

• Biz belki 3 puan hasreti süreriz ama korkarım sizin avrupa hasretiniz hiç bitmeyecek.

0|3
    0|3
  • Sadece Galatasaray değil Trabzon ve Beşiktaşda uzun yıllardır galip gelemiyor kadıköyde aslına bakarsan çokda önemli değil kupa şampiyonluklar daha önemli inş bu sezon oda olur ama olmasada canları sağolsun.

0|0
    0|0
    • En uzun süre Galatasaray sen kaç yaşındaydın son galibiyette

• Kupa olayı başka konu ama ben galibiyet sordum. Hepiniz bir galibiyet alsakta şu çile bitse diyorsunuz çünkü bu çile çökertti sizi

• Cöktüm yolda yürüyemiyorum üzüntüden tek derdim fbyi yenmekti :) kaldiki icerde ve tarafsizda yeniyoruz daha gecen yine yendik kupa aldik ne adamsin gizli :)

• TT arenada fener kupa kaldırınca

1|1
    0|1
    • Yani hic bir zaman gol attin ama golde yedin knk

• @Neverbackdown35 olur öyle goller 😀 adam bide güncellemee kupa aldık dediğimi yazmış 😀
      Kupa aldık demedim birader fener kupayı arenada kaldırınca kadıköyde cimbom yener
      Yani ikiside imkansız😂

• Belli olmaz

0|0
    0|0
  • Hasret çekildikçe güzelleşir

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe avrupa kazanmadan olur o çok seyapma

0|0
    0|0
  • Kupa kaldırmaktan fırsat bula görecekte bulamıyor ki. Sürekli kupa kaldırıyoruz mk.

0|0
    0|0
  • Bu filmin sonu yok

0|0
    0|1
  • kadikoyde galip gelince 4 puan mi veriyorlar. fenerbahce bu senede goremeyecegi sampiyonluk icin kac milyon euroyu car cur ediyor bu senede?

0|0
    0|0
  • belki önümüzde ki yüz yıl da görebilir ama belki...

0|0
    0|0
Yükleniyor...