Fenerbahçe-Galatasaray 2-1. Ne düşünüyorsunuz?

Goller Burak ve Webo'dan. Sizce Galatasaray'ımız bu maçı alabilecek mi? İnşallah galibiyettle ayrılırız bu maçtan.

Güncellemeler:
Evet 2.gol sevgili hakemimiz kararı. Ligi hakemler bitiriyor zaten...

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• galatasaray alır evet olay cıkmasa barı fenerlıler kesın yıne koltukları falan yakar gecenkı gıbı

1|2
    2|2

Erkekler Ne Diyor 18

• geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • 2. golleri bariz faul zaten.galatasaray elmanderi denedi rahatız yaaaa.Ama bunlar fazla sevindi şimdi amrabat giriyor yerine.Şimdi onlar düşünsünnnnnnnn!

1|1
    2|1
  • İddia sı olmayan bir maçtı sevinsin garipler :D

1|0
    0|0
  • ben galatasaraylıyım.şimdi eğri oturup doğru konuşalım.5-6 seneden beri galatasarayda kaliteli bir futbol seyredemedim ben..avrupada kıçını yırt gel burda sahada sanki filim çekiyorlarmış gibi rol yapıp hakemi kandırarak maç almaya çalış..yok öyle şey..BEN KALİTELİ FUTBOLLA ÖVÜLMEK,ÖVMEK,SEYRETMEK İSTİYORUM.TEK İSTEĞİM BU.

BURAKI ÖVE ÖVE BİTİREMEDİLER.adam başrol oyuncusu be.çinganeyi al kalenin önüne koy o bile gol atar.bütün herkes ona pas veriyor,ama kalite ve futbolculuk namına bir gıdım yetenek yok adamda.derbilerde emre belezoğlu ile sabri malını oynatmasınlar.adamlar oynamak için değil salakça hareketler yapıp kavga çıkarmak için oynuyorlar..

arkadaş hagi devrinden sonra kaliteli bir futbol seyredemedim ben galatasaraydan..avrupa maçlarını neden takip ediyoruz?çünki kalite var heyecan var adamlar seyrettiriyorlar kendilerini.bunları saddam gibi yapıcn yenildikçe basıcan sopayı kırbacı,bunlara böyle milyonlarca euro para verirsen adamların her heri kalkar.nasıl olsa paramı almışım yenilsem de şeyime yensemde şeyime diyor..bizde sap gibi strese giriyoz..helal olsun fenere,kutlarım adamları.onlar kadar rol yapmadılar.kazandılar.haa o kupada galatasayını bir tarafına girsin.feneri yenselerdide o kupayı almasaydık be..

0|1
    0|0
  • ben böyle hakemin kafasına sıçayım .

2|3
    2|1
  • Fenerin 2 golünde de hakem hatası var.

2|4
    2|2
  • kaybedilen 3 puanın şuan için hiçbir önemi yok. bana kalsa paf takımla çıkardım :D bizimkilerde adam gibi oynamadılar zaten :D b*kunu çıkardılar maçın :D

1|1
    0|1
  • Bu da bize teselli oldu :)

Galatasaray'ın Şampiyonluğu kutlu olsun

1|0
    0|0
  • Emreyle volkanin te ... serefsizler yaw.insallah ikici yari aliriz

2|2
    3|2
  • 2 senedir üst üstte kadıköy de şampiyon galatasaray

1|1
    0|1
  • 2. gölü çirkince attılar ama gs oynamıyor bu takım benim bildiğim gs değil

1|2
    2|2
  • galatasaray top oynamayı düşünse maça renk gelecek de tamamen ipim kuşağım skim taşağım şeklinde takılıyorlar.

1|3
    2|1
  • siz hayal görmeye devam edin bu maç 4e 5e gider :D

2|1
    1|2
  • cüneyt çakır fb gs maçlarına verilmese gs feneri hayatta yenemez ama adam resmen gs formasıyla sahaya çıkıyor her derbide

1|2
    1|3
  • halbukü cüneyt sizin hocaydı ama neyse

0|0
    0|0
  • Mümkün değil. Maç Fenerbahçe'nin..

2|1
    1|2
  • şike var abi..

Allah'tan penaltıyı verdi de hakem, daha kötü tepkiler doğmadı..

0|2
    2|5
  • Gonul ister alsin ama berabere biter diye dusunuyorum.

1|0
    2|2

Kızlar Ne Diyor 4

• Fenerbahçe'nin 2. gölü gol değildi ki . Faul yapan takımın gölünü gol sayarsan , senin hakimliğinden şüğhe ederim . Taraf tutuyor hepsi .

1|3
    2|1
  • Gs alır. Hamit ve Emre

Sktiriniz gidiniz efendim.

2|2
    2|1
  • iyi zevkli oalcak 2. yarı

1|1
    0|0
  • Sizin hayalleriniz Fenerbahçemin gerçekleri :)

2|1
    1|3
    • Sizin hayaliniz UEFA KUPASI, bizim gerçeğimiz ;)

Sizin hayaliniz Şampiyonluk, bizim gerçeğimiz ;)

Yükleniyor...