Arkadaslar bırıyle yakınlasıyorumda nıyetı evlılık olsun ıstıyorum nasıl hareket etmelıyım?

arkadaslar 27 yasındayım hoslandıgım kısıde 32 yasında yenı cıddı bır ılıskısı bıtms ondan cok hoslanıyorum ılgılmı bellı ettım oda karsılık verıyor benımle ılgılenıyo benım nıyetım evlılık nasıl hareket etmelıyım? ısın cınsellıge bınmesını ıstemıyorum zaten bakreyımde genelde ılıskılerım cınsellık yuzunden bıttıde bana cok baglansın sevsın ıstıyorum ıs dolayısıyla tekrar bır araya gelıcez ve bellı aralıklarla gorusucez yardım edın lutfen asıgım resmen

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Benim niyetim de evlilik. Burda hazır niyetlenmişi var, boşver onu. :)

0|0
    0|0
    • ben ona asıgım ama :)) oyle evlenmek ıcın evlenmek bana gore degıl sevmelıyım:)

• facede fotolarını yorumlarını begendım bır kac kez sohbette yazdım bırde ıs senınle daha guzel dedım daha ne dıyeyım

• Gerçekten de çok belli etmişsin; yarısını geri al bari. :)

O dediklerin ona karşı sempatin-beğenin olduğunu gösterir sadece. Senin aklından geçen ilgiyi değil. Her neyse...

Nasıl içinden geliyorsa öyle yap.

Herşey gönlünce olur umarım. Hoşça kal...

Erkekler Ne Diyor 5

• işte bu anda kadınlığını kullanmak gerek bir erkek önce buna bakıyor bu bir

2.ortak yönleri bulmaya çalış biraz ilgini fazla belli et yemek yerken filan hani samimi davran

3.baktın olmuyor apaçık sen söyle daha etkili olur şok etkisi

0|0
    0|0
    • ben bellı ettım zaten anladı veşu anoda benımle cok ılgılenıyo ama ıstıyorumkı hersey ıyı gıtsın duygularım cok yogun affaladım ıyıce bazen sacmalıyorum bır kere ona dedımkı senınle ıs yapmak daha guzel :p sonra sırkelendım ne kadar aptalca bır laf kullandım ama ıs ısten gectı

• yok gayet güzel ben böyle şey duysam hoşuma gider saçma değil doğru yoldasın az sabır

• yanlıs degıldı dımı :)) ıcımı rahatlattın.. sagoll

• Nuray sen misin kız:))

0|0
    0|0
  • Sen ne yap karşındakinin evliliği düşünmesi lazım.

0|0
    0|0
    • evlılıgı dusunuyor zaten baba olmak ıstıyor facedede hep dıle getırıyo

• ama çocuğunun annesinin senin olmanı mı istiyor acaba?

• Olduğun gibi davran, zaten yanaşırsa buraya yazdığın gibi ona da dersin, zaten ciddi biri ise, bunun kıymetini bilir dokunmaz sana, en azından böyle düşünce taşıyan bayanlara herkez saygı duymalı ve korumalı

0|0
    0|0
  • Cinsellikten bahsetmiyorsa niyeti ciddidir, ona cinsellikten bahsetme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• artık sende 27 yaşındasın.anne falan olmak istiyorsan bence evlenmek için evlenmelisin.sonra da seversin.

0|0
    0|0
    • sevmeden zor yoksa aday cok begenmıyorum

• bence aşk sevgi sonra da olur.hayatta bir çok duygu( annelik ,saygı ,huzur gibi ) onlardan daha değerli.

• sen düzgün duruşunu bozma giyiminle , tavırlarınla ona cinselliği hatırlatmazsan seni diğer huylarınla tanımaya başlar. iş ortamın nasıl bilmiyorum ama klasik yöntem ,kurabiye yapabilirsin ben severim böyle konularda yetenekliyim imajı verirsin . bu birçok erkek için önemlidir , çocuklarının annesi olacak kadının maharetli olmasını isterler :) bunun bir çok şey işte. ama açık giyinerek dikkatini çekeyim dersen yanlış adım atmış olursun

0|0
    0|0
    • yok hayır gayet normal gıyınıyorum anlattaıgın cızgıde ılerlıyorum:)

Yükleniyor...