Hiç sevgilisi olmamış erkeğe vericek tavsiyeleriniz neler

Teklif aldım ama kabul etmedim 3 defa geldi 2 aynı kızdan diğeri sınıftan peşimden gelenler oldu sulananlar oldu ama cesaret edemedim sizce mizah nasıl geliştirilir kızlarla sohbetim yok bunu nasıl aşarım

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• mizah anlayışını geliştirmek istiyorsan...

Öncelikle bende senin gibiydim;espri yapamaz milleti güldüremezdim.Halen fıkra aanlatamam bir olayı heyecanlı şekilde karşı tarafa aktaramam ama çok zekice espriler yaparım.Tek cümle.Öyle espriler ki ancak zeki olanlar anlar.Çoğu zaman gözlemledim; erkekler gülmekten karın kası yaparken kızların çoğu mal mal bakıyor onları direk eliyorum zaten gülünç olmamasından değil anlayamamasından gülmüyor.Gülen kızlar genelde düzgün ve zeki başarılı kızlar oluyor genelde.

Böyle espri yapmak için ne yapmak lazım?Bir kızsa kızı iyi gözlemle ,neyi sever ne yer ne içer vs.İleride en küçük ip ucu sana çok komik bir espri olarak geri dönecek.Olayları sürekli bağdaştır;mesela esprinin içine tarihten çeşitli bilimlerden müzikten spordan çeşitli bilgilerin olayların içine yedir.Hem zekice hem bilgece hemde absürd bir espri anlayışın olacaktır.Bir kızı 3 yerden vuracaksın hem komik hem kültürlü hem bilgili...Bel altı espriden nefret ederim.Onlar sadece güldürür; mutlu etmez.

Çok kitap oku dizi izle insanları gözlemle.Espri yapacam diye insanları aşağılama duygularıyla oynama küçük düşürme.Bir kızın gözüne girecem diye dostunu arkadaşını espri malzemesi yapıp onun bunun içinde rezil etme.

Hem çok düzgün hem bilgece davranırsın hemde çok komik olursun.Kızlar güler mi?Akıllıysa hoşuna gittinse güler gülmezse sen ele onu.

0|1
    0|0
    • dostum ne biliyorsan anlat bana

• teşekkürler

• hacı ekle mesaja gel arada muhabbet ederük

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok seçici olma.Teklif geldiğine göre çekicisin demek ki.Bir dahaki teklifte kabul et ve birer kahve içmeye gidin.Sohbeti akışına bırak, söyleyecek bir şey bulamazsan boş bile konuşabilirsin, hiç konuşmamaktan iyidir.İltifat edebilirsin..Kasma ve akışına bırak.Bu ilk deneyimden sonra açılırsın..

0|0
    0|0
    • Ya çok seçiciyse ne yapıcak?

• seçiçi değilim teklifi cesaret edemediğim için olmadı

• O zaman cesaretini topla.

• allah gönlünüze göre versin inşallah benimde yok işimle gücümle alakalıyım..çünkü herkes sevgiyi haketmiyor ne yazıkki...

0|2
    0|0
  • valla en iyisi bu kardeşim evleneceğin kız ilk çıkacağın seveceğin kız olsun bu zamanda böylesini bulmak imkansız gibi ama

1|1
    0|0
  • her zaman böyle olursan daha çok tutulursun , sevdiğin kız olursa konuşman yeterli bir mizah yapmana gerek yok doğal ol

0|1
    0|0
  • adamsızn cansın ! olması gereken bu zaten

1|0
    0|0
    • teşekkürler ama böyle olmam yalnız olmama sebeb oluyor

• peki seni nasıl erkekler etkiler

• teşekkürler

• metin olmalısın.

0|0
    0|0
  • benim durumumla aynı seninki..18 yaşındayım ama hiç sevgilim olmadı. teklif var ama cesaret yok bende

1|1
    0|0
    • senin en azından erkeklerle sohbetin vardır

• ban istk atsana

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 12

• Paşam o kadar yakışıklısın herhalde bu kadar talibin bol olduğuna göre.. Ve sen bunu kullanmıyorsun? İstersen ekle, yardımcı olmaya calısırım.

0|0
    0|0
  • sakın ola daha once hıc sevgılım olmadı dıye panık yapma asla ozunden cıkma baskalarının pesınden kosma hep sen cabalama hak edene verıeksın sevgını etmeyen ıcın fazla ugasma bunları tavsıye edebılırım

0|0
    0|0
  • Rahatını bozmamalısın.

1|0
    0|0
  • Demek ki çok ilgini çekmemiş takma kafana fazla. Olunca herşey kendiliğinden gelişiyor zaten ;)

0|0
    0|0
  • rahat ol, cool ol , mizah falan salla gitsin...

0|0
    0|0
  • İlk adımı at gerisi gelir

0|0
    0|0
    • nasıl yapcan onu mua hayranı kardeşim benim :D

• mehmet uygar kası vandetta maskesiyle omeglede o kızlarla senede oldu edeli :D

• teşekkürler

• İnanki uğraşmaya bile değmez şuan anlayabılıyorum ben seni herkesin bir sevgilisi var benım neden yok diyosunda kariyerine hedefine odaklan hiç uğraşma bile zaman kaybı hep.. cebine zarar kendıne zarar herşeyiyle zarar yani.

0|0
    0|0
  • sulanmak ne demek mk :D ön sevişme mi yapıyosunuz ? kızın sulandığını nasıl anlıyosun

0|1
    0|0
  • güzel konu hemen önerileri dikkate alayım bende :))9

0|1
    0|0
  • Bende merak ediyorum 5 yıldız verdim

0|1
    0|0
  • robot gibi uygulanacak bir formülü yok kendin öğreneceksin

0|0
    0|0
  • sen gaysın arkadaş