Spora giderken haliyle spor kiyafetler giyerek gidicem ama sonra yanima bisey almam gerekirmi?

Spora giderken evden spor ayakkabi spor kiyafetlerimi giyip gidicem yanima yani spor cantama neler koymam gerekir?

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Havlu, duşa giriceksen duş için havlu ve şampuan,500ml su, duşa girmeyip direk eve gidiceksen ince bir hırka eve geri dönüş için.
    (Ben sokak arası fitness salonuna gittiğim için duşta şampuan ve havlumuz verilmiuyor suyumuzda belki senin gittiğin salonda vardır yine de yazdım)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Havlu ve su al mutlaka. Evin uzak mı bilmiyorum ama benim yakın olduğu için spordan sonra koşa koşa eve gider duşumu evde alırdım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Yolun uzunsa yedek kıyafet al, rüzgar eserse hasta olma olasılığın yüksek. Terliyken rahat edemezsen de yine yedek kıyafet öneririm.

0|0
    0|0
  • Taytin cok darsa sokakta onla yurumeni tavsiye etmem malum abaza kaybiyo ortalik gizli fotonu bile cekerler mazallah

0|0
    0|0
  • beya don atlet. havlu bir ciftte corap al ahah

0|0
    0|0
  • Ben yanıma spordan sonra giymelik elbise alıyorum terli terli gezmşyim diye.

0|0
    0|0
  • Evet terlersin ic camasiri ve yedek kiyafet al havluda

0|0
    0|0
  • Almana gerek yok spordan sonra çıplak geri dönersin

0|0
    0|0
  • yenı kıyafetler koy duş alırsın

0|0
    0|0
  • yanına biber gazı al o yeterli olur :D :D

0|0
    0|0
  • All terli terli kokarsın

0|0
    0|0
  • Havlu yedek atlet tshir oldu bitti gitti. Ha birde çorap yedek.

0|0
    0|0
  • pis kokmak ıstemıyorsan al tabıkı yok pısk okacagım dersen alma cnaım

0|0
    0|0
  • bir takim kiyafey daha al. terli kiyafetlerle mi doneceksin spordan. su al bir de. havlu al kucuk. telefonuna sevdigin muzikleri yukle. kulaklik al. zira spor salonunda calan muzikler bir noktadan sonra bazen bayabiliyor insani.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• sivil git orda değiştir dönüşte yine sivil gidersin. yanına suluk al havlu al küçük yanında gezdirmelik.

0|0
    0|0
  • Spor çantana kıyafetlerini koy, spordan çıkınca giy, baya terlersin o elbiselerle olmaz.

0|0
    0|0
  • yedek kıyafet

0|1
    0|0
  • Evet çok terlersin

0|0
    0|0
  • Yedek kıyafet, havlu, su, cuzdan ve deodorant bunlar benim spor cantamda olan şeyler :)

0|0
    0|0
  • Havlu krem sampuan temiz kiyafetler parfum deodorant vs vs

0|0
    0|0
  • Evet terli terli mi döncen eve? Havlu filan da götür duş alırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...