Tam olarak ne yapmam gerek?

Arkadaşlar 2-3 gündür spor yapmaya başladım ve bunu eylüle kadar haftada 6 gün yapmayı planlıyorum. Daha sonra okul açılacağı için 3 güne falan düşüreceğim. Asıl sorun şu: kilo fazlam yok hatta 1-2 kilo eksik bile. Amacım kilo vermemek ama görünüm olarak sıkılaşmak. Leslie sansone egzersizleri yapıyorum 30 dakikalık. Birkaç gün daha böyle devam edicem sonra ilerki seviyelere geçicem. Ama çok fazla ıvır zıvır yiyorum ve genelde geç saatlerde oluyor. Bu ne kadar engeller. Dediğim gibi yememe rağmen fazlalığım yok zaten. Bugün de kendime engel olamadım. (Regl dönemi asla engel olamıyorum.)

Evet uzun oldu ama buraya kadar okuduysanız görüşlerinizi merak ediyorum ;)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ivır zıvır yerine proteince zengin şeyler yumurta et tavuk balık yemelisin spordayken temponu hiç kaybetme

1|0
    0|0
    • 3ay

Eig için teşekkürler 😃

En İyi Kız Görüşü

• zaten insan yürüyüşle zayıflamaz koşarak veya spor aletleriyle güzelce sıkılaşabilirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bu konuda bir fikrim yok

0|0
    0|0
  • Ya senin yaptığın tamamen özentilik ıvır zıvır beslenme ve geç saatte yapılan yarım saatlik bir Artivit eye spor demiş olman spora hakaret oldu bence

0|0
    0|0
    • Yeni başladığım için yarım saat gayet normal. Spor yapsak özenti oluyoruz yapmasak kezban damgası yiyoruz. Bir karar verebilseniz keşke.

• Hava çok sıcak ve şu an elimden bu geliyor. Zaman geçtikçe sürem uzayacak. Ve ısınmıyorum çünkü şu an yaptığım şey yürüyüş gibi.

• Anladım senin yaptığın normal yürüme spor değil zaten bu şekilde siilasmazsim sadece kilo düşersin

• Diyet onemli gunde 6 ogun yemen cok ise yarar metabolzmayi calistirr 3 ana 3 ara ogun yatmadan 3 4 saat once yemeyi kes sadece su☺️

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...