Beşiktaş taraftarı neden polise taş attı?

Hani bu taraftar o kadar yüceltiliyordu? Yakıştı mı bu? Fener de aynı şeyi yaptı polis arabalarını devirdi. Ama Beşiktaşı biraz daha iyi bilirdik.

Yapacakları hiçbir bahane Polise taş atma suçuna bir sebep olamaz, ama neden kendilerine yakışmayacak bir davranış yaptılar?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Polis biber gazı sıkınca elleri armut mu toplayacaktı.Güzel bir tezahuratları vardı dün polise : ''delikanlıysan jopunu bırakta gel!'''

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Beşiktaş taraftarı yıllardır insanların yapamadığını yapıyor işte daha ne laf ediyorsun bir de!? Bu lanet olası polisler değil mi Türk bayrağı açılmasına engel olan? Masum gençleri, kadınları, çocukları ve yaşlıları acımasızca coplayan? Onlar değil mi onca insana biber gazı sıkıp acı içinde kıvrandıran? Çok mu bir taş atmışız? Beter olsunlar! Devletin, kapitalizmin köpekleri...

0|3
    0|0
  • A.c.a.b anasını satım .

0|0
    1|1
  • polis biber gazi sıkmıştır onlarda sinirlenmistir falan. Fenerbahçedeki olay taraftarları değildi teroristlerdi. Onlar hazırlıklı gelmişlerdi o kadar.

0|0
    0|0
  • Ben polise taş falan atmadım

0|0
    1|0
  • polisler aradan yunusla geçti silah sıka sıka onlardada sinirler gerildi tabi

0|0
    0|0
  • gsli arkadaşım sen yunusların silah sıkmasını görmemişsin

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Yakisir, hak ediyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...