Bu kadar kısa sürede etki etmesi mümkün mü ya?

Arkadaşlar 167 boyunda ve 53 kiloyum kaslarım kemiklerim kuvvetsiz olduğu için yürürken farketmeden eğri yürüyodum düz yürümüyordum aklıma gelince hemen kendimi düzeltiyordum ama hep unutup eğri yürüyordum herneyse 3 gündür squat çalıştım evde ama ağırlıksız bide iki kol hareketi pet şişeyie 3 gün egzersiz yaptım ve düz yürümeye başladım bu acaba diyorum psikolojik mi diye hep atmadan bakıyorum anneme sen de dikkat et diyorum oda düz gayet diyo ama bu kadar kısa sürede mümkün mü ya abartmıyorum sadece 3 gün?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Psikolojik pet şişe hafif olduğu için bir yararı olmaz :) squatta ağırlıksız olduğu için zorlamaz seni :)

0|0
    0|0
  • Bence bir anda düzelmez. Psikolojik olabilir veya artık daha cok dikkat ediyon.

0|0
    0|0
  • Psikolojik olarak mümkün tabi. Ama devam etmelisin kalıcı olması için.

0|0
    0|0
  • Psikolojiktir.

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın, düzelir merak etme?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Şimdi hiç spor yapmamış biri olarak senin squattan sonra bildiğin ağrıdan yürüyememem lazım o yüzden hareketi yanlış yaptın büyük ihtimalle. Kol için bir bilgim yok ama

0|0
    0|0
    • Yok yok ağrıdan mahvoldum ilk 3 gün zaten bugün iyiyim biraz

• Yok hiç ağırlık kullanmadım. Bence psikolojik seninki

• Belkide :(((

• Mümkün

0|0
    0|0
  • Belki de hiç eğri değildi

0|0
    0|0
    • Yok valla eğri yürüyodum ama fiziğimde sırtımda bir sorun yoktu fsrkedince hemen düzeltiyordum kendimi ama hep unutuyordum şimdi şu üç günde düxelmesine çok şaşırdım

• Fena mı oldu sevin madem düzeldiyse :)

• fizik tedaviye git.

0|0
    0|0
    • Düzeldi ki benim de şaşırdığım o

• bilinç altı canım dikkat ediyorsun o yüzden

0|0
    0|0
Yükleniyor...