Siz olsanız hangisini seçerdiniz?

çok seviyorum öyle böyle değil yıllardır onun en yakın arkadaşıysa benı aynı böyle çok seviyor hem de yıllardır ve biz bu yüzden iki kere konustuk ikisinde de önce gelecek gibi oldu sonra arkadaşıma yapamam dedi siz olsanız en yakın arkadaşınıza mı sahip çıkardınız sizi seven kıza mı ? ki oda benı sevdıgını ama gelemeyecegını soyluyor.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• dürüst olmak gerekirse ben arkadaşıma sahip çıkardım. çünki kız iki taraflı sevebiliyorsa yarın üç hatta dört hatta daha fazla taraflı davranabilir. bu kız çıkılacak değil çakılacak kızdır benim için. kızlar ilk tanıştığı bir kızla hemen kanka olabilirken bir erkeğin başka bir erkekle kanka olması yıllar gerektiren ve bu süre içerisinde her daim bir GÜVEN gerektiren bir olgudur. bu olguyu bir motorla takaslamakta enayilik olur. biraz ağır oldu sanırım ama bu benim düşüncem.

0|0
    0|0
    • smdı ıkı taraflı sevmek nerden cıktı ? agır olmasıyla alakası yok soruyu anlamıyosun oturmus sallıyosn

• bak sımdı canım ben onu sevıyorum onun bır arkadası ıse benı ve bu sevgılr ne yazıkkı yıllardır suruyor onun arkadası cocuklugumdan berı benı sevıyor bense cocuklugumdan berı esas oglanı smdı oldu mu

• her neyse artık ilgilenmiyorum nasıl bir fantaziyse artık. size mutluluklar.

Erkekler Ne Diyor 5

• önceligine sonralıgına bakardım ilk önce ben tanımıs olsaydım seni seninle denerdim sansımı arkadasa da uygun bir dille seninle iligili plan ve düsüncelerimden bahsederdim ama onun vesilesiyle tanımıs olsaydım seni aradan cekilirdim

0|0
    0|0
  • Beni seven kızla çıkardım. Ama çok ters bir durum ya karar vermek gerçekten zor Allah kolaylık versin sana ne diyeyim.

0|0
    0|0
  • sadece şuna karar verip ona göre hareket et : çok sevdiğim mi? çok seven mi?

0|0
    0|0
  • lıse yıllarında olusabılecek kucuk bır sorun fazla takma kafana

0|0
    0|0
  • kmseyi seçmezdim şuan boş cd takıp kafamı dinlerdim nne uğrasıosun kızım ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• arkadaşıma sahip çıkardım ilişkiler bitiyo ama arkadaşlıklar hayır, ayrıca sen o çocukla çıkarsan mutlu olamazsın nie onun arkadaşının mutsuzluğuna neden olcaksın ve başkasının mutsuzluğu ile mutlu olmazsın :(

0|0
    0|0
    • pekı benm mutsuzlugumun uzerıne onların mutlu dostlugu kurulmus olmadı mı :) ?

• hayır, aslında burdaki olayı göremiysoun allah seni mutsuzluktan kurtarıyo farkında değilsin sizin en ufak tartışmanızda onun kafası karışcak falan

• daha cıkmıyoken bıle byle oldu haklısın ama ıste ınsan dayanamıyor kotu bır durum

• çıkmaz sokak..böle hayali güzel gibi ama ikisinden hangisi yaşanırsa diğer ihtimal can sıkacak..ikisindende uzak durmak en mantıklısı

0|0
    0|0
Yükleniyor...