Kosu ayakkabisi tavsiyesi verebilir misiniz?

Adidas ultra boost

Asics kayano22

Arasinda kaldim baska tavsiyelerede acigim fakat iki ayakkabiyida giydigimde sanki topugum. hareket ediyor. Sorun yaratir mi ayakkabilar tam oluyor ayagima.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• ayakkabı ayak parmaklarının rahatlıkla hareket edebildiği, önünde ortalama 1.5 cm boşluk bulunan ve topuk kısmı elle sıkıldığında bükülmeyecek sağlamlıkta olmalıdır. ayrıca topuk kısmını sıkıca kavramalıdır. yürürken vücut ağırlığımızın yalkaşık 2, koşarken yaklaşık 7-8 katı ağırlık topuğa biner bu nedenle şok emici özelliği bulunan topuklardan tercih edin. yani topuğunun tabanı sünger gibi yaylı gibi olan özel koşu ayakkabılarını tercih edin. air max gibi. bu tarz ayakkabılar topuğa yüklenen ivmeyi azaltır

0|0
    0|0
    • Adidas ultraboost serisi. Adidasin en ust segment kosu ayakkabisi bro. Ayagi tam kavriyor ama sanki kosu ve yuruyus sirasinda topuk kopugun icine gocuyor sonra geri geliyo. Yani topuk yukari assagi hareket ediyor

• topugun aşağı çöküp geri gelmesi normal mi? 600tl para vericem ayağıma tam olmayan ayakkabıyı almak istemiyorum

• tam olarak anlamadım aşağı çöküp gelmesini, ancak yürürken ya da koşarken ayakkabı topuğunun amortisör gibi içe girip çıkmasından bahsediyorsanız bu ayağınıza uygulanacak şoku azalttığı içindir zaten

• Çok uçmamanı tavsiye ederim 150 TL ye de adidas koşu ayakkabısı var 600 TL ye de. Ben 150 liği öneririm 2 senedir kullanıyorum hafif 10 numara. Duramo serisini tavsiye edebilirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...