Sevgilim bana soğuk davranıyor...

merhaba...11 aydır birlikte olduğum birisi var...ben öğretmenim erkek arkadaşım ise subaylık sınavlarına hazırlnıyor...bir hafta önce harika bir ilişkimiz vardı mülakatlara gidip geldi ve eskisinden eser kalmadı...sorduğumda mülakatının iyi geçmediğini,önünü bile göremediğini ve hiçbir şeye odaklanamadığını söyledi..istersen ayrılalım söyle yeter dedim ama hayır dedi..gerçi bu sorunları iki kere daha atlattık...kafam durdu ayrılmalımıyım yoksa bu sürecin geçmesini mi beklemeliyim...

Güncellemeler:
bana böyle bir süreç gelecek hazır mısın,yanımda olacak mısın diye sormuştu ve defalarca da anlattı ama işte insan sevince kalbe söz geçmiyor...

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• meslektaş adayıma öncelikle başarılar.Bir kere böyle bir durumda teklifin çok hatalı.destek olacağın yerde köstekliği seçmişsin.Ayrılırsan o kişi için doğru insan değilsin demektir.Devam edersen sevdiğin için sabreden destek olan kişisin demektir.bu bunalım seninde başına gelebilirdi

0|0
    0|1
    • teşekkür ederim...umarım hayırlısı olur ikimiz adına da...yorumlardan da anladığım kadarıyla sabretmeyi öğrenmeli ve onun yanında olmalıyım...

• anlamadığım verdiğim cevabın neresi -1 puan vermelikti ...yada bunu veren hangi mantıkla verdi...

• yok ben herhangi bir puanlama yapmadım ki..acaba siteden dolayı mı? ben yorumuna teşekkür ederim...

Erkekler Ne Diyor 5

• bugun sevgilim bana soğuk davranıyor sorusunu 60 kere cevapladık heralde limit doldu artık yarın cevaplarız

0|0
    0|0
  • işsiz erkek,mesleği olan kadın ilişkisi sağlıklı olmaz

0|0
    0|0
  • mülakatlar kafasını karıştırmış, zaten açık açık söylemiş. Sonucunu bekle ve ona göre karar ver.

0|0
    0|0
    • aslında haklısın...bana en az beş ay önce söylemişti böyle bir sürecin geleceğini ve bana kabul eder misin,yanımda kalabilir misin dedi...bende söz vermiştim...aslında soru sormayacaktım bile ama dayanamadım...beklemede kalmalıyım...teşekkür ederim

• aminnnn...bir daha bunları ne ben yaşayayım ne debir başkası...

• Aynen. Zamanla tecrübe ediniyosun, kolay kolay böyle şeyler yaşamazsın :) önünüz açık artık..

• selam öncelikle bu sorununz ilerleyen dönemlerdede ortaya çıkacağı gibi gözüküyor..biraz ayrılıp ilşkinizi gözden gecirin derim

0|0
    0|0
    • eğer güzel bir işi ve hayata bakabileceği garantlil bir göz...belki de bunları yaşamayız diye düşünüyorum...

• "istersen ayrılalım söyle yeter" dediysen, sen zaten ayrılmışsın.

0|0
    0|0
    • neden böyle söyledin?

• vallaha mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• tabiki de ayrılmamalısın! onu da anla adam hala mesleğini oturtamamış sen öğretmen olmuşsun bide kalkmışsın ayrılalım demişsin, sen bugünlerinde onun yanında olmıcaksan niye varsın ki moral depola adama.

0|0
    0|0
    • mülakatlara gidene kadar sorun olsaydı ben sevmiyor derdim ama mülakatara yollayacağım gece bile daha hiçbir şeyi hazır değil,bilet yok ve uykulu ve yine de geldi yanıma...ve sözlü mülakatı çok da iyi geçmemiş zaten...aslında ara versem mi ya da seni bekleyeceğim sen beni arayana kadar deyip geri mi çekilsem...arada kaldım...

• bence hiçbişekilde geri çekilme içinede atma açıkca rahatsız olduğun herşeyi söle, sen sustukça o sustukça için şişcek

• söyledim zaten...bana bu kadar soğuk olma ben madden yanında olamasam da manen yanındayım bıra bu süreçte yanında olayım beni hayatından soyutlama...günde bir defa bile arasan yeter dedim...ama ayrılma gibi bir düşüncen varsa açıkça söle dedim...yok dedi...ben olursa zaten sölerim dedi...bende bu sürecin geçmesini bekleyeceğim...

• sınav stresını bılırsın sende onun yanında olmalısın ustune gıtmemlısın.sabret bekle herseye eskısıne doner

0|0
    0|0
Yükleniyor...