Sanki hiç gelişemeyecekmişim gibi geliyor?

sanki hiç gelişemeyecekmişim gibi geliyor 1 yıldır spor yapıyorum heralde daha doğrusu spor salonuna para bulana kadar 1 ay ara veriyorum, benim boyum 1.91 kemiklerim ince belim dar vücut geliştirmeciler nasıl bu kadar kalınlaşıyor anlamıyorum ben sopa gibiyim bacaklarımı görmediniz kalflarım ince ve uzun, göğüslerimi bir türlü dolduramıyorum, belim çok ince sanki hiç hacimlenmeyecekmişim gibi geliyor bir türlü kilo alamıyorum 75 ile 76 arasında gidip geliyor bende genetik yok mu
sanki hiç gelişemeyecekmişim gibi geliyor?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• daha nerene gelişcen orangutan mı olmak istiyosun

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• 190 küsür boyda 75 kiloda; bu göğüs ve göbek nasıl oluyor?
    Ciddi problemler var sanırım burada. Hocanız ne diyor? Bu spor antrenmanla olmaz ki sadece, hatta işin daha mühimi mutfakta bitiyor malesef. Ve ne yazıkki pek de ucuz bir spor değil, şeker-beyazlar kesilip lifli ve proteinli besinlere dönülerek uygun programlarla ve ''nizami'' devamlılıkla ancak gelişim oluyor.
    Profesyönellere danışın, bilhassa kaliteli fitness hocalarına; sitede de ilgilenen arkadaşlar var. Umarım istediğiniz cevapları alıp gelişim elde edebilirsiniz.

0|0
    0|0
    • kilo almak için sağlıklı sağlıksız karbonhidrat ağırlıklı yemeye çalışıyorum göğüslerim küçük mü göbeğim cidden büyük mü ben yağsız bir vücut istemiyorum zaten iri erkeksi bir vücut istiyorum

• Söylediğiniz kiloya göre ben epey "yağlı" buldum göbek ve göğüs civarını. Karbonhidrat çok çok karmaşık bir olay; herkes karbonhidratla hacim kazanmak ister ama yanlis karbomhidrat secimi de yağ yapar, o yuzden profesyonel yardim almanizi önerdim. Yeri gelir, pirinç, makarna dahi tüketenler var ama ölçüsüyle. Yerinde olsam önce yağlardan kurtulurdum; sonrası kas ve hacim. Ama direk zayiflamadan da hacme ve kasa yonelenler oluyor...

Kızlar Ne Diyor 1

• 1 yıldır nasıl spor yapıyorsun ama?

0|0
    0|0
    • bazen ara vermek zorunda kalıyorum geçenkinde bundan daha iyi olmuştum

• fakirim öğrenciyim annem destek olacağına köstek oluyor ne yapayım genetiğimde iyi değil gibi ince bir adamım

• Beslenme konusunda yardımcı olabılırım ıstersen mesaj atarsın. Onun dısında şartları sağlayacaksın düzen dediğim gibi istersen olur

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...