Galatasaray ın Transferinde Sona Yaklaştığı Lucas Levia Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Ben biraz araştırdım Lucas son 6 yılın 5inde İngilterede en çok top kazanan oyuncusuymuş. Bence Galatasaraya kalite katar Lucas-Selçuk-Sneijder üçlüsü muazzam olur. Ama forvete Dzeko, Bony ya da Niasseden birisinin gelmeside şart.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• lucas leiva isabetli bir transfer olur orta sahayı toparlayacak bir adam olmalı
    su donku isteyen birisi çıkarda gider inşallah

1|0
    0|0
    • Malasef Donku bırak Eren Derdiyok iddiaları var sanırım Kaşimpasadan 2. Donk faciası ile karşı karşıyayız

En İyi Kız Görüşü

• Iyi bir futbolcu bence Gs adına sevindim 😃

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İyi topçu :D

0|0
    0|0
  • Aynen :D dzeko iyi oynar ama bony sanırım daha hareketli bir forvet

1|0
    0|0
    • Bony daha güçlü forvetmiş Drogba gibi ama ikisinden birisi gelse sorun kalmaz zaten

• o da olabilir ama bruma kanattan akarken diğerleride aksınnnn

• 6yılın 5inde en çok top kazanan adam Liverpool'da istenmeyen adam aynı zamanda. Garip. Türkiye liginde iş yapacaktır.

0|0
    0|0
    • Meloda istenmeyen adamdi ama efsane oldu.

• Dediğim gibi, türkiyede iş yapar zaten adam. Avrupada tutunamayan birçok adamın türkiyede yıldız olması gibi.

• İstikrarlı oyuncu umarım imzalar.

0|0
    0|0
  • hiç bir düşüncem yok. sanki o da selçuk hamit gibi bişey çıkacak. bize agresif tekmeye kafa atacak hırslı bir ortasaha lazım. donk gibi olmasa iyi.

0|0
    0|0
    • Lucas çok iyi oyuncu güç katar

• Genel yorumlar var

• boşver genel yorumları. az çok biliyoruz. dzemaili için de genel yorumlar var. isviçre milli takımında iyiydi. ama gsde dün dökülüyordu. çok vasat oyuncu. onun gibi olacağından korkuyorum.

• Çok iyi transfer olur

0|0
    0|0
  • Kotu

0|0
    0|0
  • Eren Derdiyok gelecek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayırlısı olsun hjjsjs

0|0