Yengeç erkekleri size uzak davranıldığını hissederseniz siz de mi uzak durursunuz ?

Yengeç erkekleri cevaplasın lütfeen :(

8 aylık bir ilişkimiz var.Sevgilim yengeç ve beni seviyor.Bu burçtaki erkeklerde sadık ve duygusal oluyolar.Fakat sevgilimin son günlerde benden uzaklaştığını hissediyorm. Bazen bana ''beneden uzaksın'' diyodu.Benim ona uzak olduğumu düşünüp mü böyle yapıyo yoksa beni aldatıyo mu? Yengeç erkekleri size uzak davranıldığını hissedersenz sizdemi uzak durursunuz ne yaparsınız yardım edin ?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• ben bir yengeç olarak konusuyorum..yani senden uzaklık hisseders uzak durur..bende oyleyım çunku bırı benım mesajıma ya da aramama cevap vermesin..hemen o anda verecek diye bısey yok ama görüpte vermezse o gun içinde bende o arayana kadar ya da bısey yazana kadar ne ararım ne bısey yazarım..eger bulusmalarda benle konusurken gözlerimin içine bakmıyorsa başka seyle telefonlar felan ilgileniyorsa...ya da umursamaz cevap veriyorsa..elimi eskisi kadar sıcak ısteyerek tutmuyorsa...vs...bunun gibi şeyler yengeç erkeğini uzaklastırır içini sogutur...

2|0
    0|0
    • Beni artık sevmiyor olabilir mi peki? Yengeclerin sevgisi cabuk biter mi ?

• şu an ayrı olduğum erkek arkadaşım yengeç burcu ve ona karşı olan sevgimin büyüklüğü kaçırdı onu.Yani böyle söyledi.Ayrılık sonrası üstüne düştüğüm için facebook instagram ve whatsapptan engelledi beni.iki aydir da engelli.Bunun ustune tek kelime edip aramadim.Ve şu var ki hala akli eski sevgilisinde.Kendi haline birakirsam 'nasilsa beni bir o gerçek seviyordu' dusuncesiyle elbet bir gün engelimi kaldırır mı?O kızla barismalari imkansz artık onu biliyorum ve "ben aklını nasıl tekrar çelebilirim?"

• kolay bıtmez yengeclerın sevgısı gururu ondedır kalbi arkada..caresız kalmayısevmez ve care senın olduğuna ınanıyorsa sana gerı donebılır ama hayat bu..ne zaman ne olcagı bellı olmaz..hayat bu adamına bakmaz..

Erkekler Ne Diyor 10

• Bende bir yengec olarak diyrum ki yengec erkegi aldatmaz ayrılır en kötü öyle beraber olur zaten klay kolay da kopamaz anca sen cok canını yakmısındr üzmüsündür yinede sogukda olsa beraberdir ama eskisi kadar sevmez sevgisi bir ucarsa eski sevgiyi bulamazsın ama yengec daha bağlı birini de bulamazsın o yzden kaybetme gönlünü kazanmaya calıs. Dediğin gibi duygusal ve bağlıyız kolay kolay duygularımızada acamayız utanma sorunu felan olur bazen. O yüzden sen ona sevdiğini sıkmadan ve samimi olarak belli et.

1|0
    0|0
  • ben yengecim . Benden uzak olduğunu hissettiğimde otomatıkman uzaklaşırım. Bana olan sevgisinedene şüphe etmemelıyım. İkincisi aldatıyorda olabilir. Bence yengeçler uzaklaşınca artık ona aitolmadığnı hissediyor. Zamanında çıktığımı kızlarla bendeböyle bir sorun yaşadım. Kızdan ayrılamdan birbaşkasıyla çıkmaya başlıyorudm çunku hıssedıyrdum uyumlu olmayacağımız uzaklaşıyorum. Ayrılmakta öyle kolay değil yavaş yavaş ayrılırken diğeriyle uyumlu olup olmadığımıda anlıyorum şimdi öyle değilim ama artık duruldum . Limanıma sığındım

1|0
    0|0
  • Başını sev onun <333

1|0
    0|0
    • :)

• şu an ayrı olduğum erkek arkadaşım yengeç burcu, beni cok beğeniyordu ama ona karşı olan sevgimin büyüklüğü kaçırdı onu.Yani böyle söyledi.Ayrılık sonrası üstüne düştüğüm için facebook instagram ve whatsapptan engelledi beni.iki aydir da engelli.Bunun ustune tek kelime edip aramadim.Ve şu var ki hala akli eski sevgilisinde.Kendi haline birakirsam 'nasilsa beni bir o gerçek seviyordu' dusuncesiyle elbet bir gün engelimi kaldırır mı?O kızla barismalari imkansz artık onu biliyorum ve "ben aklını nas

• Bende yengecim seni kendine yeteri kadar yakın bulamamış olabilir ayrıca bir yengecin aldatacağını düşünmüyorum

1|0
    0|0
    • Biraz dışadönük ama benimki :( 4 ay önce soğuk davranmama dayanamayıp başka bir kızla oldu birden neye uğrıdığımı şaşırdım :( ama eskisi kadar değilim yakın sayılırım

• Reca ederim yardımcı olmuşumdur inşallah

• Şu an ayrı olduğum erkek arkadaşım yengeç burcu,beni çok beğeniyordu ama ona karşı olan sevgimin büyüklüğü kaçırdı onu.Yani böyle dedi.Ayrılık sonrası üstüne düştüğümden; facebook instagram ve whatsapptan engelledi beni.Iki aydir da engelli.Bunun üstüne tek kelime edip aramadim.Ve şu var ki hala aklı eski sevgilisinde.Kendi haline birakirsam 'beni bir o gerçek seviyordu' düşüncesiyle bir gün engelimi kaldırır mı?O kızla barışması imkansz artık onu biliyorum.Ve "ben aklını nasıl tekrar çelebilirim

• uzak hissederse uzaklaşır...

1|0
    0|0
    • şu an ayrı olduğum erkek arkadaşım yengeç burcu ve ona karşı olan sevgimin büyüklüğü kaçırdı onu.Yani böyle söyledi.Ayrılık sonrası üstüne düştüğüm için facebook instagram ve whatsapptan engelledi beni.iki aydir da engelli.Bunun ustune tek kelime edip aramadim.Ve şu var ki hala akli eski sevgilisinde.Kendi haline birakirsam 'nasilsa beni bir o gerçek seviyordu' dusuncesiyle elbet bir gün engelimi kaldırır mı?O kızla barismalari imkansz artık onu biliyorum ve "ben aklını nasıl tekrar çelebilirim?"

• sevgini yeterince hissettirmeyip beni sevmiyor şüphesine düşürmüş olabilirsin. yengeç erkeği çok düşünür her ayrıntıyı irdeler

1|0
    0|0

• Yengeç'im ama burcumun özelliklerini taşıdığım hatta alakam olduğu söylenemez.

Sizin ki bıkkınlık biraz..

0|0
    0|0
  • BEN DOĞUM TARİHİME GÖRE YENGECİM AMA BURÇLARA İNANMIYORUM.SİZE DE TAVSİYE ETMEM İMANIMIZ ELİMİZDEN GİDER KÜFRE DÜŞERİZ ALLAH MUHAFAZA AMİN.

1|0
    0|0
  • ben yengec değilim kıllık yapmaya geldi asdfghjklşi

0|0
    0|0
  • dogrusunu soylemek gerekirse henuz sevgilim yokken bir kac kizla birden takildigim donemler olmustur. fakat iclerinden birini sectikten sonra digerleri ile konusmam. seninki belki sana sitem ediyordur o yuzden boyle yapiyordur gururu kirilirsa soyler kendime gore ifade ettim

1|0
    0|0
    • Şu an ayrı olduğum erkek arkadaşım yengeç burcu,beni çok beğeniyordu ama ona karşı olan sevgimin büyüklüğü kaçırdı onu.Yani böyle dedi.Ayrılık sonrası üstüne düştüğümden; facebook instagram ve whatsapptan engelledi beni.Iki aydir da engelli.Bunun üstüne tek kelime edip aramadim.Ve şu var ki,hala aklı eski sevgilisinde.Kendi haline bırakırsam 'beni bir o gerçek seviyordu' düşüncesiyle bir gün engeli kaldırır mı?O kızla barışması imkansz artık onu biliyorum.Ve "ben aklını nasıl tekrar çelebilirim?"

Kızlar Ne Diyor 1

• sevgiline ilgi gösterirsen eski haline dönecektir.senn soğuk olmandan kaynaklı olark çekmiş kendini geriye.tekrar ilgilendiğini anladığından istemsiz zaten sana ilgi göstermeye başlar.seni seviosa aldatmaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...