Son Dakika! TFF'de tüm kurullar istifa etti! Bu ligin başlama takvimini ve ligi etkiler mi? Görüşleriniz nelerdir?

Son Dakika! TFF'de tüm kurullar istifa etti! Bu ligin başlama takvimini ve ligi etkiler mi? Görüşleriniz nelerdir?
link

Güncellemeler:
Son Dakika! TFF'de tüm kurullar istifa etti! Bu ligin başlama takvimini ve ligi etkiler mi? Görüşleriniz nelerdir

0|3

En İyi Kız Görüşü

• Etkilemeyecektir hatta bana gore cok iyi oldu...

0|1
    0|0
    • temizlik şart diyorsun yani :D

• aklımdan geçti valla bu isim karaoğlanda olabilirdi :D

• Yok bu bayan benim kopegim degil zati kuzrnimin bende dalmacya var :)

En İyi Erkek Görüşü

• ligi etkilemesinde başkada bir şey demiyorum

0|1
    0|0
    • inşallah bende öyle umuyorum

• teşekkür eig için

• rica ederim :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Niye öyle bişey yapıldı ki

0|1
    0|0
    • icat çıkarıyorlar valla, haberin detaylarında 15 temmuz darbe girişiminden dolayı gülen hareketiyle mücadele kapsamında federasyonda herkesin istifa istenmiş ve alınmış diyor daha sonra sanırım tekrardan hızlı bir şekilde görevlendirme yapılacak sanırım

• takibe devam bro :)

• @Ada63 eyvllah

Erkekler Ne Diyor 23

• bu ınteltek denen fırmayı yanı ıddıyayıda gonderırler ınşallah zorla 3 mac yok 4 mac oynatıyor dunyanın hıc bır yerınde bu uygulama yok

0|1
    0|0
    • iddiayaya da mı el atılsın diyorsun , olabilir

• ligi etkilemeyecektir. zira lig etkilenirse avrupada dezavantajlı oluruz. bu nedenle lige etkisi en az seviyede tutulmaya çalışılır. iyi günler

1|1
    0|0
    • yani federasyonun açıklamasını baz alarak diyorum temizlik başladı mı nerde biter onu hesaplayamayız gerçi ama ligi etkilememesi yani mevcut takvimde sarkmalar olmaması iyi olur gerçekten

• FB SK hariç her yerde bu örgüt var. temizlemek zaman alabilir

• temizlensin evet bende bunu istiyorum

• Tüpçü de istifa etti mi neydi o adamın adı aklıma gelmedi

0|1
    0|0
    • demiröreni diyorsun yok etmedi istifa falan ya da en azından ben öyle biliyorum

• Aynen öyle tüpçüyle sorunlarımız var biraz :D :D pek seveni yok :D

• öyle sanırım

• bir görüşüm yok

0|1
    0|0
  • Etkilemez

0|1
    0|0
  • Etkilemez. Yayıncı kuruluş havaya uçurur federasyonu.

0|1
    0|0
  • etkileyebilir
    inşallah şu tüpcüde gider

0|1
    0|0
    • o gitmez ya sanmıyorum haberi okurken özellikle baktım istifa edenler arasında var mı diye ama yok

• Neden yaşandı bu?

0|1
    0|0
    • icat çıkarıyorlar valla, haberin detaylarında 15 temmuz darbe girişiminden dolayı gülen hareketiyle mücadele kapsamında federasyonda herkesin istifa istenmiş ve alınmış diyor daha sonra sanırım tekrardan hızlı bir şekilde görevlendirme yapılacak sanırım

• AZizin oyunu olmasın yine

• orada link paylaştım okudugunu idrak edemiyor musun, boşuna link paylaşıyor a mk :(

• Sanmam.

0|1
    0|0
    • belli olmaz şu açıdan diyorsan doğru bu kurullardan istifa edenlerin yerine hemen kurul üyeliri atanır ve süreç aşılır mantığından haklısın ama açıklamada darbe ve gülen hareketi ile değinmelerde bulunmuş federasyon açıklamasında belki spor kuluplerine sıçrayan bir şey olabilir, bak o olursa iş karışır ve çıkmaza bile girer ama bu senaryo şu an için uzak senaryo tabi

• İyi gelişme...

0|1
    0|0
  • görevden almadan sonra göevlendirme hızlı oldu sanmıyor normal takvim işler

0|1
    0|0
  • Ülke o pisliklerden temizlensinde, isterse 1 sene sonra başlasın lig. Iddaaci misin yoksa? 😃

0|1
    0|0
    • :D yok ondan dememidm, takip ediyorum tabi

• lig zamanında açılır, iyide oldu bu temizlik, umarım hakkıyla temizlik yapılır şöyle göstermelik falan olmaz

0|1
    0|0
  • etkilese de telafi ederler

0|1
    0|0
  • aga türkiyede futbolmu var allah aşkına

0|1
    0|0
    • o konuya hiç girme ama haklısın tabi ama oldugu kadar ne yapalım eldeki malzeme bu :(

• etkilemez

0|1
    0|0
  • tabi etkiler.

0|1
    0|0
  • etkilerrr

0|1
    0|0
    • iş istifaları alınana kurullara yeniden görevlendirmeyle bitirilirse iş uzamaz ama olay derinleştirilirse onu bilmem tabi etkilerde, nereye ne uzanacagı belli değil, çünkü aynı istifalarla ilgili okudugum başka haber sitesinde olay kuluplerede uzanacçak diyor mesela ama o yorum tabi

• Belki biraz temizlenir ortalık

0|1
    0|0
    • bakalım görelim ama sırf federasyon kurullarındaki istifalarlalada olmaz ki eger gerçek temizlik isteniyorsa ama şu tehlikeyede dikkat etmek lazım temizlik ayagına futbolu çıkmaza sokmasınlar

• valla Fenerbahçe monacoyu elesin başka bişey istemiyom

0|1
    0|0
    • çarşamba günü o :)

• çok iyi oynadık ama salihi kesmez umarım souza dan bin kat daha iyi ama pereyra souzaya torpil yapıyor hep

• ilk maçta bende beğendim salihi her topu çok olumlu kullandı bu saatten sonra formayı vermez sanırım. perera dediğini yaparrsa hata yapar

• Erkekler Devam
    3
Yükleniyor...