Sizi güldüren kızlar hakkında ne düşünürsünüz?

Evet arkadaşlar kadınların kendilerini güldüren erkeklerden hoşlandığını çok duyduk. Peki siz kendinizi güldüren yanında eğlendiğiniz şen şakrak neşeli kızlar hakkında ne düşünürsünüz? Gerçekten merak ettiğim bir soru cevap vermeden geçmeyin;)

0|0
0|22

En İyi Erkek Görüşü

• Daha hiç öyle bir kızla tanışmadım tanıdığım bütün kızlar buz dolabı gibiydi ne espri yapar ne espriden anlarlardı... ama öyle kızlar her zaman sempatik gelmiştir ve diğerlerine oranla 10 adım öndedir.

1|0
    0|0
    • evet genellıkle kızlar uzak oluyor esprı anlayısından bır de çok kırılgan oldukları ıcın ters tepebılıyor bence erkeklerle yeterı kadar arkadaslık ılıskısı kurmadıklarından dolayı oluyor

Erkekler Ne Diyor 21

• eğlenceli biridir diye düşünür görüntü olarak da müsaitse aşık olurdum .D

1|0
    0|0
    • peki diyelim ki bu kızla sevgili oldun sonra gene boyle dısa donuk bırı olması hosuna gıdermıydı yanı sana nasıl davranıyorsa herkese aynı samımıyette davranıyor erkek arkadası cok sevılen bı tıp fılan anlatabıldım mı bılmıyorum ama sorun olur mu?

• olur. Sen kendine düşün bir aynı şekilde erkek arkadaşın olsa tüm kızlar arasında sevilen popüler olsa nasıl kıskanmadan durcan nasıl aklın onda olmucak ? sorunların en büyüğü hemde :))

• Severim..

Çok ince bir zekaya sahip oluyorlar.

Evleneceğim kadında ilk kıstastır ayrıca..

Tipi-mipi geç..

1|0
    1|0
  • oyy ben onu yerim en sevdiğim şey bir kızla karşıklı espirileşmek :D

2|0
    0|0
  • Taklit yapıp güldürmüyor ince espiriler yapıyor iyibir mizah anlayışı varsa kotu şeyler düşünmem tabiki hep yanımda olmasını isterim :)

0|0
    0|0
  • O kızlar candır can kaçırmamak lazım :D

1|0
    0|0
  • mantıklı espiri yaparsa iyi olr

0|0
    0|0
  • "Güldürürken düşündürüyor mu peki ? "

diye düşünürüm ..

0|0
    0|0
  • çok konuşmadan yapabiliyorsaaa sarıp sarmalarrım ;)

0|0
    0|0
  • Kankamdır onlar :))

0|0
    0|0
    • haha:)) Senin gibilerden çok yoktur inşallah:)

• sorsan şimdi herkes aynı şeyi söyler, ağlatan uzak dursun... kuralı kendin söylemişsin mayk eden yaranır :)

• beni kimse ağlatamaz zaten orası ayrı da ben benım onu sevdıgımden daha az seven bırıyle bısey yasamam zaten bu ısler boyle bazıları sevmekten hoslanır bazıları sevılmekten:)

• merak gıderıcıyız zaten bızde :D hacı olduğu gıbı olsun bize yetıyor guldursun tabi ağlatmasın da :)

0|0
    0|0
    • yok canım est.:) yanı aslında cevremden olumlu tepkı alıyorum ama genede herkes ıcın boyle mıdır ıtıcı bulanlar fılan var mıdır merak ettım yanı. Gerçi ben buna gore kendımı degıstırecek degılım de merak ıste:)

• anladım merakın gecmıstır neselıysen on numarasındır sıkıntı yok yanı :D

• Aslında çevremdeki öyle kızları itici buluyorum nedense. Yalnız benim yaptığım esprilere gülüyorsa tamamdır iş :)

0|0
    0|0
    • esprilerine çok gulsen bıle ıtıcı gelır mı pekı?

• Benden başka kimseyi güldürmesin kız :) Var o yönden bir kıskançlığım. Ama bir bakımdan da kızların biraz ağırbaşlı olması gerektiği taraftarıyım. Çevremizden de hep öyle gördük yani :) Erkekler espri yapar, kızlar güler :)

• ya işte bende ona takılıyorum aslında. yanı mesela bırı hoslansa bıle sonradan sana sorun cıkarabılıyor kızın yanında pasıf kalmak ıstemıyorlar sanırım bırde kıskanclık olayı var tabı bu da haksızlık oluyor bıraz.

• bugüne kadar beni güldüren bir kıza rastlamadım hele bu ülkede varsa koruma altına alınmalı...nesli çok azdır...

0|0
    0|0
    • ya bende kendım gıbısıne pek rastlamadım o yuzden bazen ben mı ılgıncım fılan dıye dusunuyorum yanı:)

• sen şimdi sempatik olduğunumu iddia ediyorsun ?

• benım sempatik olup olmadıgıma ben karar veremem zaten onu cevremdekılere sormanız lazım:) hayır ben sadece genel ıtıbarıyle pozıtıf gulup eglenmeyı seven bırıyımdır cevremde de bu yuzden cok arkadasım var ama ısın bı de dıger boyutunu merak ettım yanı butur kızların erkeklere nasıl geldıgını fılan

• Hoşuma gider , Kim istemezki gülmeyi mutlu olmayı

0|0
    0|0
  • Saçma sapan espriler yapmadığı sürece gayet hoş görünür gözüme :)

0|0
    0|0
  • şahsen benim hoşuma gider oldum olası ağır kızları sevmem zaten

1|0
    0|0
  • En sevdiğim kız tipi.

0|0
    0|0
  • çok hoşlanırdım. Ne yazıkki böyle birine hiç rastlamadım.

0|0
    0|0
  • mesela senın çok kafadar olduğunu düşünüyorum şuan. nickine güldüm.

0|0
    0|0
  • Güzel şeyler düşünürüm sanırım.

0|0
    0|0
  • neşeli bir kız derim öyle derin derin düşünmem=)

0|0
    0|0
  • tatlı oluyorlar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...