Kapat

Yoğun şekilde squat çalışıyorum 3 günde bir bunun yanında neler yapabilirim?

Arkadaşlar zayıfım zaten hatta kilo al diyen bile var1.67boy 53 kiloyum yeni başladım squat çalışmaya ilk 2gün çok ağrı çektim şimdi iyiyim alışmaya başlıyorum yavaş yavaş 3 gün de bir çalışıyorum boş dinlenme günümde sizce vücudumun dinlenmesi için egzersiz yapmayıp sadece yürümeli miyim yoksa ufak yormayacak hareketler mi yapmalıyım bu arada bazıları vücut 2 gün dinlenmeli yoksa bir işe yaramaz 2 gün dinlen 2 gün yap diyor ama ben 1 gün dinleniyorum sizce?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kasları spor yaparken mirko şekilde yırtarsın onların onarılması için uyuman gerek ve yeterli protein almalısın. 1 gün yap 1 gün dinlen. Squat yaparken deadlift de yazabilirsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence kendini fazla kasma zaten kilo vermene gerek yok hergün yap ama abartmadan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• devam et çalışmaya

0|0
    0|0
  • Fiziğin gayet güzel 2 gün çalış 1 gün dinlen boş gününde yogave esneme yapabilirsin

0|0
    0|0
  • mekik

0|0
    0|0
    • bir iki denedim yapamadım ya:)

• Onun gücü kuvveti yerindedir ya ben kalkamıyorum ki bir heves ettim sonra aman boşver be kızım dedim bide bana komşularım demez mi sen bu halinle ne yürüyüşü yapıyon sen bu halinle ne sporu yapıyon sanki şişkolar spor yapar ;)

• ben spora karsiyim :) nickden belli zaten :)

• Fazla kasma da. Vücudun rahatsız olmasın popo yapcam diye.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...