Dün gece şampiyon Beşiktaş diye bağirmamiz niye galatasaraylilari rahatsiz etti?

link Linkteki yorumlari okursaniz hakli olduğumu göreceksiniz

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• normalde kimseyi rahatsız etmemeli.eğer ediyorsa önceden problem vardır

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Onlar sadace takımları kupa aldığında ''takımıyla gurur'' duyan insanlar. İyi gün taraftarı hepsi.

3|3
    2|1
  • Kimi rahatsız etti? Yahu bırakın bizi rahat. Bi bırakın kendiniz ne halt yiyorsaniz yiyin. Şampiyon belliyken Şampiyon bjk derseniz bu aptallık zaten. Herkese maskara olmayın gidin başka bir iddiada bulunun. Bizi rahat bırakın daha da düşmeyin yeter artık be.

Başlıcam taraftarına takımına be. Ne b.k yerseniz yeyin de bizi katmayin !

1|1
    0|2
  • bısey sorcam bu ınonu stadına veda falan dıe bıseyler cıkıo neden veda edıosunuz ki?

1|1
    0|1
    • yikiliyor.

• Kimse timsah gozyasi dokmesin.

:)

• al işte sana bısey demıorum senın gıbıler yuzunden sureklı sorun cıkıo zaten tımsah gozyası dıo ben burda yalan solesem kıme neyı kanıtlıycam ? ne + sı olcak bana ? işine bak allah askına sınırlerımı germe aksam aksam .

• Beşiktaş bizim gönlümüzün şampiyonu istediğimiz gibi bağırırız kimseyi ilgilendirmezzz ;)

0|2
    0|1
  • Beni ilgilendirmiyorsunuz.

1|1
    0|2
  • bir GS li olarak haberim yok,

Neden şampiyon Beşiktaş diye bağırdınız?

0|2
    1|1
    • Takim sahaya her çikişta Şampiyon Beşiktaşim tezahurati yapilir. Sezonun son maçinda da her zaman Şampiyon Beşiktaş sesleriyle uğurlanir bu Beşiktaş trübünlerinde bir gelenektir ilk defa olan bir şey değil yani.

• bak işte :)

• Allah rahmet eylesin mekani cennet olur inşallah Beşiktaşli amcamizin. Şampiyon olmasakta olur hiç fark etmez. Kardeşini bana yönlerdir bir daha üzülmez şampiyon olamiyoruz diye :))

Erkekler Ne Diyor 6

• yo etmediki istediğiniz gibi bağırın bize ne.

1|3
    0|1
    • Yorumlari okudun mu linkteki kendilerini şampiyon zanediyorlar yok ikinci kadiköy vakasi falan yazmişlar hep.

• Desibeli kıskanmışlardır adasdasd

3|3
    2|2
  • adamlar bir garip ne yapcan?

0|1
    0|0
  • bırak şimdi , şampıyon beşiktaş imalarını..

Sen kendı takımınla ilgilen.

1|0
    2|3
    • hiçbir şey ima ettiğim falan yok.

• Çokda alıyorsunuz gıbı konusuyorsun. dsdsa

• almayalim haci almayalim hiç almayalim farketmez.

• 141 desibel sadece rekorlar kitabına girmedi anlaşılan..

Hafızalara da girdi.. ^_^

1|1
    1|0
  • Beşiktaşım Oleeeeeeee

0|1
    0|0
Yükleniyor...