Ölmemekten korkar mısınız?

İnsanlar genelde geç ölmek ister. Ben de tam tersi erken ölmek istiyorum. Şöyle 50 yaş fena değildir benim için.

Benim en büyük korkularımdan biridir ölmemek. Düşünsenize, siz gelmişsiniz 90 yaşına ve eliniz ayağınız tam tutmuyor. Hastalık ile cebelleşiyor ve çocuklarınız, torunlarınız sizi istemiyor. Sizler de elinizde bulunan mülkü bağışlayıp bir huzur evine yerleşmek zorunda kalıyorsunuz. Orada görevlilerden dayaklar falan da yiyorsunuz. Hayat ne kadar acımasız öyle değil mi?

Peki, siz ölmemekten korkar mısınız?

Güncellemeler:
Yaşlanmayı güzel bir şey sananlar lütfen ilk önce Huzur Evlerine gitsin ve oradaki durumu gözleriyle görsün.

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Korkarım.Bende erken ölmek istiyorum , ne 50 si çok geç ,şöyle 25-30 filan iyidir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben de uzun yaşamayı istemem ancak birde yaradanın istediği vardır .. ecel mukadderdir(takdir edilmiştir) tegayyür (değişmez) etmez..buna binaen verilen ömrü yaşayacağız , önemli olan onu nasıl, nerde, ne şekilde yaşıyor olduğumuz..imanlı bir hayat olduktan sonra gençliği de güzel yaşlılığıda..hakkımızda ne hayırlı ise onu verecektir bizi bizden daha iyi bilen Halıkımız..dün öldü yarın doğmadı öyle ise hakiki ömrünü bulunduğun gün bil sırrınca içinde bulunduğumuz anın kadrini kıymetini bilmeli ve ona göre davranmalıyız ..

0|2
    0|1
  • hayir ama birine yaslaninca yuk olmaktan korkuyorum ya da kaza gecirip birilerine muhtac olmaktan..frgthh

0|1
    0|0
    • Belli bir yaşa geldiğin zaman elinde bulunan mal varlığına çocukların ve torunların hukuki işlemler ile el koyabiliyor. Yük olmaktan ziyade, sana tekme atanlar olacak yaşlanınca.

• nop atsinlar bu beni korkutmuyor(o zihniyette bir evladim olursa da kendim oldururum hic ecelinin gelmesini beklemem)

• Çok mantıklı hiç aklıma gelmezdi. Ben hep yüz yaşıma kadar yaşamak istiyodum fikrimi değiştirdin :D

0|1
    0|0
  • bana kalsa 1 saniye bile yaşamak istemiyorum ,evet korkuyorum :/

0|1
    0|0
  • korkmam ikisindende

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Öbür tarafa iyi hazırlanmış kişi ölmekten korkmaz hiç hazırlanmamış kişi korkar

0|1
    0|0
  • Evet olum kurtulustur bencede

0|1
    0|0
  • hızlı yaşa genç öl yakışıklıydı desinler yea

0|1
    0|0
  • ölümüm acısız olsun da ne kadar yaşadığımın bir önemi yok zaten dayanak noktam gitmiş...

0|1
    0|0
Yükleniyor...