Galatasaray Fenerbahçe'yi yenerse Fenerbahçe'de ne gibi değişiklikler olur?

galatasaray feneri yenerse fenerde çok büyük çalkantılar olacağına inanıyorum hele birde türkiye kupasında trabzona yenilirse sezonu kupasız kapatacak o zaman düşünemiyorum fenerin halini ...

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• hakemdi, şikeydi, yok daha önce alınmış kupanın yarı finaliydi

onlar gene yırtar yani :D

1|0
    0|2
    • bu kez işleri gercekten zor kadı köyde yenilmeleri galatasarayın sampiyon olmasından daha kötü olur onlar için ben düşünüyorumda fener geçen hafta kasıtlı yenildi :) yine galatasaraya kadıköyede şampıyonluğu vermeyelm diye :) :)

• ama bu kez içimde öyle bir his var bilmiyorum yenecegiz hatta dağıtacağız :) görürsün bak akşam

• inşallah :)

Kızlar Ne Diyor 3

• GALATASARAYIM YENECEK VE FENEV DE GÖT OLACAK BU KADAR BASİT

1|1
    0|1
    • bende yeneceğini düşünüyorum :)

• Şöyle olur aziz yıldırım stad galatasarayın değil federasyon bizle uğraşıyo yan battı çamura yattı kale direkleri rüzgardan eğildi falan filan der bunuda böyle kendi taraftarına yedirir malubiyeti unuturlar

• Kapatsın. Trabzon kazansın.

0|0
    0|1
    • evet trabzon kazansın fener buseneyi eli boş bitirsin fener iiçin kara günler trabzonun kupayı almasıyla başlar bu maç ne olur sence bence 4 2 galata saray alır :)

• olmadı be güzelim yine başka bahara kaldı kadıköy kalibiyeti macı izledim deli oldum ilk defa galata sarayı böyle çaresiz kötü bir futbolla gördüm hiç yakıştıramadım şampıyona :(

• Canı sağolsun Galatasarayımız.

• Eğer fenevi yenersek,öncelikle Geleneksel Kadıköy'ü Yakma Şenlikleri başlar.

Ola ki farklı yenersek,aziz,aykutunuda alıp gider bence

1|1
    0|3
    • ağzından bal damlıyor benim düşüncelerimde öyle ama onar yine bir istifa fulyası başlatırlar ve taraftar cağırdı diye olyı soğuttuktan sora geri dönerler :) herzaman yaptıkları şey :))

Erkekler Ne Diyor 10

• kadıköy karışır

0|1
    0|0
  • Aykut ve Aziz ikilisi gitmesin de gerisi önemli değil:)

1|1
    0|1
  • Bence istifa sesleri yükselcek

1|0
    0|0
  • sorun olmaz kupasız kapatırsa

0|0
    0|0
  • Valla tum emniyet teskilati bugun feneri tutar bence fener yenilirse adamlara extra mesai cikcak haha

0|0
    0|0
  • sen canını sıkma fenerbahçe 3 temmuzda yıkılmamış kupa alamayınca hiç yıkılmaz

0|0
    0|0
  • aykut gider :D

1|0
    0|1
  • ne olucak aykut yol alıcak 2.kez istifa edince kimse kal da demicek

1|0
    0|0
  • fenerbahçe ortalama 3 senede bir şampiyon oluyor her 2 senede bir kupa alıyor. bu senede kupasız geçer hiç dert olmaz. hocamız ceza almak pahasına hakemleri döverek maç çevirmiyor sahte penaltı almıyoruz. en ve en güzelde 6alatasaray gibi EZİK değiliz:)))

0|0
    0|0
  • fenerin kaderi budur, senelerdir aynı hüsranlar, Allah Aziz amcayı başımızdan eksik etmesin :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...