Galatasaray ı Dünkü Manchaster Maçında Nasil Buldunuz?

Ben skora rağmen ilk yarıda Galatasarayı çok beğendim. Riekerink gerçektende çok iyi işler yapıyor ama dün şunu anladım bizim iyi bir forvet ve iyi bir orta saha oyuncusunun yanında iyide bir sağ beke ihtiyacımız var. Linnes dün takımı batirdi. Hamit oyuna girdi o da takımı batirdi.
Selçuk İnan dün bir kere daha Türkiyenin en iyi yerli orta saha oyuncusu olduğunu gösterdi

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen öyle skora bakıp yorum yapılabilir ama ilk yarıdaki Galatasaray çok başkaydı Selçuk çıkıp Hamit in girmesi hataydı Dezemali çıkıp Hamit girebilirdi Serdar Azizde hazır değil bu açık belli koşamıyor bile ilk yarıdaki kadroyu korusak bu skor olmayabilirdi ama böyle maçlarda skor önemli dğeil görmüş oldu Lines değerlendirmişsin defansif olarak kendini geliştirmeli bu bariz birde takım forvetsiz oynuyor buda bir gerçek Bruma ise gümbür gümbür geliyor ben herşeye rağmen olumlu sinyaller aldım iyi yoldayız şuanda. Yediğimiz 3 gol zaten 10 kere vurursun 1 tanesi gol olur öyle 3 gol yedik buda ayrı.

1|0
    0|3
    • Muslerayda pek iyi değildi dün. Skora aldanmamak lazim. Riekerink ilk yarıdaki futbolu süper ligde oynatmak istiyor. Kaliteli bir orta saha ve forvetle çok iyi oluruz ama Eren falan gelmemeli dandik bir forvet geleceğine Podolski forvet oynasın daha iyi

• Poldi forvet oynamak istemiyor yinede forvetsiz olmaktan iyidir forvet gelmeli tabi kaliteli.

Erkekler Ne Diyor 8

• Bazılarına göre İlk 45 dakikada gelen şampiyonluk, ikinci 45 dakikada hayal oldu. Skorun degismesiyle beraber 180 derece doner mi insan

Millet olarak ya tam gazız, ya da tam cellat. Bu ikisi arasındaki süre bazen 15 dakika bile sürebiliyor.. Arası yok bu ülkede.

Defans evlere şenlik kısa süre içerisinde birçok gol yemeye müsait. Dzemali Hamitle olmaz orta saha. Selçuk varken iyiydi
    Pivot santrafor eksiği abes belli

1|1
    0|4
  • Linnes kötü değil. Sadece defansif özelliklerini guclendirmesi gerek veya 3 defans oynanırsa linnes'in geriye gelmesine gerek kalmayabilir.
    1 . yarıdaki Gs ile 2. yari daki Gs arasında uçurum vardı. Bizim Yasin 'in yerine birisine ve bir santrfor forvet İhtiyacımız var
    Ayrıca dün Serdar Aziz' i hiç beğenmedim. İnanılmaz ağır kaldi 2 golü onun yüzünden yedik. Eger boyle bir oyuncu ise biz yandık. . Hamit REZALET.

1|1
    0|1
    • Linnes bence çok kötü Sabrinin yarısı bile etmez diye düşünüyorum. Serdar Daha takıma alışamamış. Yasinin yerine birisine gerek yok. Zaten kanatlarda Bruma ve Podolski oynayacak forvet gelince

• Linnes geçen sana kaç maç oynadı ki kötü diyoruz.. O şekilde bakacak isek Muslera da kötü. Ancak öyle bir bakış açısı yok.. Ben Linnes'in çok yerinde bir transfer olduğunu düşünüyorum ama olabilir kamp döneminde harika işler yapmamış olabilir. Bir forvet alınacağını da açıkçası düşünmüyorum. Sinan ilr falan idare edecegiz artık..

• +18 kanala geçti ikinci yarı

0|2
    0|0
  • ilk yarı gayet iyiydi. ikinci yarı döküldü resmen hamitin girmesiyle beraber. bir de serdar aziz hazır değil.

0|0
    0|0
  • Galatasaraya bir sağ bek iki stoper iki ön libero iki forvet vede iyi bir başkan şart serdar aziz ikinci semih kaya olur

0|0
    0|0
  • İlk yarı Barcelona ikinci yarı mardinspor gibi:))

0|0
    0|0
  • 2 avans 5 te biter

0|1
    0|0
  • Bu Galatasaray eren derdiyok gibi bir forvetle melo tarzı bir orta saha ile bu sene 3 kupaya talip değildir bizzat sahibidir

0|0
    0|2
    • Eren iyi oyuncu ama daha iyisi şart Bony veya Dzeko gibi

• Malesef uefa şartlarına uymak zorundayız gönül ister dzekoyu ama maliyetli bony kiralansa eren alınsa süper olur

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...