Ronaldo mu, Messi mi? Sebebiyle açıklar mısın?

Bu soruyu belki pek çok sefer duydun ama bu sefer sebebiyle birlikte açıklar mısın?

• Ronaldo Ronaldo mu, Messi mi? Sebebiyle açıklar mısın?
    82% (9)65% (17)70% (26)Oy Ver
  • MessiRonaldo mu, Messi mi? Sebebiyle açıklar mısın?
    18% (2)35% (9)30% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Yav bu soruyu sordum sonra sorunuz paylaşıldı diye bir sayfaya gönderdi aynı soruyu gördüm dün paylaşılmış. Ve aynı fotoğrafları kullanmışız ben şok oldum şu an da nasıl heyecanlandım :) bu bir işaret midir :)

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• Ronaldo diyorum kişiliği hoşuma gidiyor 😊

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Futbol olarak messi. Gol atıyor bir okadar asist yapıyor takımın beyni görevi görüyor takımı oynatıyor pas dağıtıyor bunun yanında kanatta forvette ve arkasında oynuyor rahatça bencil değil arkadaşlarıyla uyumu iyi 40m den faul kullanışında kaleye vurmuyor çok süratli ve kıvrak özellikle dar alanda bileğine çok hakim yeterli sanırım :)

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• Futbolculuktan çok insanlık olarak ronaldo diyorum.

Ronaldo final maçında oynayamadı diye ağlar messi kaybetti diye takımı bırakır.
    Ronaldo vergisini öder iyi bir vatandaştır messi vergi kaçırır.
    Ronaldo kazandığı primleri vakıflara yardım kuruluşlarına bağışlar messi arabasını yeniler.

0|1
    0|0
  • Ronaldo çünkü adamın kişiliği çok iyi, messi denilen yer elmasının kişiliği dahi yok.
    Ronaldo adamdır. Messi gibi gevşek değildir.

0|1
    0|0
  • Messi.. Sol ayakli olmasi estetik bir futbol icin ideal. Genellikle iyi solaklar iyi saglaklardan daha kivraktir. Messi topu ayagina aldigi zaman, sanki miknatis varmis gibi cok kisa kisa surusleri ve zayif vucut yapisiyla slalom yapar gibi geciyor savunmanin arasindan. Ayrica topu rakibinin kosuyoluna dogru suruyor. Cunku boyle yaparsa ya rakibi birakacak onu, ya da faul yapacak. Bunu da ancak vucudunu cok iyi kullanan biri yapabilir. Topun siddetini de cok iyi ayarliyor ustelik. Oldukca yumusak hareketlerle ilerliyor. Ronaldo ise kondisyonuna ve gucune cok guveniyor, o yuzden korkmadan dev adimlarla rakibin uzerine uzerine suruyor topu. Fakat gerek Ronaldo, gerekse Messi, her ikisi de asagi yukari hep ayni hareketleri yapmalarina ragmen, Ronaldo'nun ne yapacagini rakip bazen kolaylikla anliyor ve topu kesiyor. Ama Messi'nin ne yapacagini anlasa dahi engelleyemiyor onu.

0|0
    0|0
    • Yiğidi öldür hakkını yeme :) doğru diyosun abim messi ronaldodan çok daha iyi. :)

• Ronaldo adamım ya

0|1
    0|0
  • Çünkü ronaldoya gizli müslüman diyen var çok iyilikleri çok bağışları varmış müslüman çocuklara gizliden gizliye

0|1
    0|0
  • Messi. Adamın çok daha iyi futbol oynadığı açık.

0|1
    0|0
  • Karakter olarak ronaldo yetenek olarak messi

0|1
    0|0
  • Messi bana daha mütevazı cana yakın geliyor

0|0
    0|0
  • lionel MESSİ çünkü ben kör değilim.

0|1
    0|0
  • Karakter olarak Ronaldo iyi ama yetenek olarak dürüst olmak gerekirse Messi