Yüzme hangi kasları calıştırır?

Hayvan gibi kaslı olmaktan bahsetmiyorum sadece o bölgeler güclenir mi? Mesela sırt bölgesi filan güclenir mi?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Tum kaslari calistirir ama agirlik calismak gibi olmaz kaslarina sekil verir bir nevi posturunu duzeltir.

0|1
    0|0
    • Yok zaten sağlıklı bir vücut için yüzmeye gidicen düzenli o yüzden sordum teşekkürler.

• Valla acıkcası zayıfım biraz kilo alsam fena olmaz :)

• Oyleyse senin icin sorun olmaz :D

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzme, tüm extremite kaslarını etkin bir şekilde çalıştırır. Ancak bir bodybuilding gibi kas yapması söz konusu kesinlikle değildir.
    Yüzme, uzun kas gruplarına hitap ettiği için estetik, sıkı ve çok hoş bir vücut görüntüsü sunar. Kasları kesinlikle güçlendirir ve yağ yakımına çok uygun bir spor dalı olduğu için; son derece fit bir görüntü kazandırır.

0|1
    0|0
    • Yok zaten sağlıklı bir vücut için yüzmeye gidicen düzenli o yüzden sordum teşekkürler. Öyle cok kaslı olmama gerek yok.

• Rica ederim. Ama söylediğiniz kritere son derece uygundur yüzme. Güçlü bir vücut ve sıkı bir görünüm konusunda biçilmiş kaftandır.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• bacak kasları falan sanırıım

0|1
    0|0
  • Yüzme vücuttaki tüm kas gruplarını çalıştırır. Ama fitness gibi bir sonuç bekleme. kas ağırlıkla hacimlenir çünkü.

0|1
    0|0
    • Yok zaten sağlıklı bir vücut için yüzmeye gidicen düzenli o yüzden sordum teşekkürler. Öyle cok kaslı olmama gerek yok.

• Yüzme vücudun her yerine kas yapar

0|1
    0|0
Yükleniyor...