Siz olsaydınız ne yapardınız:?

diyelim ki karşınızda değer verdiğiniz, sevdiğiniz bir arkadaşınız bir dostunuz,vücudunda herhangi bir hastalıktan dolayı Dr.ların şüpheli gördüğü bir durumu öğrendiniz.sonuç kötü olabilir ihtimali yani.peki bu durumda siz ona nasıl bir tepkiyle yaklaşırsınız duygusal anlamda.elinizden gelen neyi yapardınız:? (bazısı ruhsuz oluyormuş)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yapmam gerekiyosa.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• duygusal yaklaşamam... ne kadar çok duygusal yaklaşılırsa o kadarda kırılıyor... o yüzden daha çok mutlu olması için daha çok gülmesi gerekiyor... ki ben zaten hiç duygusal olamıyorum :))

1|1
    0|0
  • Dü nasılsa o gün de aynı davranırdım.

1|1
    1|0
  • Elimden geldiği kadar onu mutlu etmeye çalışırım. Belki son zamanları olabilir.

1|1
    0|0
  • deger verdıgım bırısı ıse gerektıgı kadar ıyı yaklasmaya calısırım ama hastalıgından dolayı sureklı kalp kıran bır ınsan halıne donusurse ne kadar fedakarlık yapabılırım,ne kadar ıyımser yaklasımımı devam etırebılırım acıkcası sınırlarını cızemedım kafamda..yasanmadan cevap verılebılecek bır soru degıl gıbı..

0|0
    0|0
  • link bu arakdaş beni neden engelledi diye soruyo

0|0
    0|0
    • sizi anlamadım?afedersiniz...

• evet evet anlıyorum ya benim arkadaş listemde arkadaşım sor dedi ondan dolayı sorayım dedim yoksa hesap sorma gibi falan bişey yok yanlış anlama tabi

• anlıyorum.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ellimden gelen her seyi yaparim iyi günde oldugu gibi onun bu kötü günündede yaninda olurum !

1|1
    0|0
Yükleniyor...