Spora başlamak ve devamlılık?

Merhaba arkadaşlar ben şimdiye kadar spora başlayıp birkaç kilo verince bıraktım ve şuanda acil kilo vermem ve sıkılaşmam gerekiyor. Bu sefer başlayıp devamını da getirmek istiyorum bu motivasyonumun devamlılığı için bana ne önerirsiniz ve hangi sporu daha hızlı kilo vermek adına önerirsiniz?

0|1
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşınla birlikte yap, mesela ben 2-3 aydır düzenli yürüyorum ve oldukça iyi kilo verdim. Spor salonuna yazılmayı düşünüyorum. Sevgilim de olmadığından ( kilo vermek için yegane motive kaynağımdı önceden 😕😕) arkadaş bulup onunla mı gitsem gibisinden düşünüyorum mesela. Ya da kilo verdikçe istediğin elbiseleri giyebileceğini ve daha rahat hareket edebileceğini aklıma getir vb...

1|0
    0|0
    • Hahasjks evet hoşlandığın birinin olması çok gaza getiriyor gerçekten. Tatil için bir arkadaşımı ziyarete gideceğim zaten yakın bir zamanda onunla başlayabiliriz sonrasında da spor salonu benim de aklımda çünkü evde harekete geçmek daha zor. Teşekkürler.

• Aynen iyi fikir 😊Rica ederim 😊👍

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Acı geçicidir vazgeçmek bir ömür sürer yazıyordu spora başladıgımda çalıştığım yerde o günden beri 6 ay geçti hala bırakmadım irade 😉

1|0
    0|0
    • Zaten benim amacım da kilo vermenin ve sıkılaşmanın yanında sporu hayatımın bir parçası yapmak. Ama bir anlığa bakıyor insanın hevesi motivasyonu gidince devam edemiyor. Teşekkürler.

• Belli bir sure devam edersen alışkanlık olır

• Kesinlikle yüzme ve koşu. Kendin için her gün 1 saat ayır ve hafif tempo koşu yap. Kulaklığı tak, her gün şarkı listeni güncelle, koşacak güzel ve uzun bir yol bul. Biraz istikrarla bir hafta yap, alışırsın zaten. Ama en istemediğin anda bir anda sokakta bulman lazım kendini bir süre için. Kalk koş, hayat çok çılgın bir yerden başla. Arada yürüyüş pozisyonuna geçip tinderda da takılabilirsin ;)

1|0
    0|0
    • Koşabileceğim bir yol araştıracağım çevremde olması lazım. Teşekkürler.

• Ayy çok teşekkür edeeim çok yardımcı oldu bunlar evet yoga harika bir şey ve bir zaman sonra yapmayınca insanlar nasıl yapmadan yaşayabiliyor şaşırıyorsun ama dediğin gibi bir yol izleyeceğim daha mantıklı geldi bana da ve arkadaşıma da yardımcı oldu bu bilgiler çok sağoll

• Rica, dediğim gibi devam et ilerlemeyi zaten kendinde göreceksin, ilerde dönüş yaparsan egzersiz program da yazarım, iyi sabahlar

• Spor da belli bir alışma dönemi var üç ay diye biliyorum araştır istersen, o süreden sonra istesen de bırakamıyorsun... Sıkılaşın kızlar sıkılaşmak iyidir 😀

1|0
    0|0
    • Zaten başladığım zamanda bırakmasaydım şu an çok iyi sonuçlar almış olabilirdim o alışma süresi neyse dayanmam gerek. Teşekkürler

• Pilates yap kızlara en uygun o bence

1|0
    0|0
    • Evet bende onunla kilo vermiştim önceden ekipmanları var bende teşekkür ederim

• Eveet onu ben de yapıyordum önceden sabahları her yer sessiz sakin ve serin oluyor. Sonra da bir duş. Ben aslında sporu seviyorum da insan kötü ya da yoğun bir döneme girince o kaynıyor arada. Senin de gayet güzel bir antrenmanın varmış.

• Sporcu olduğum için mecburum kuvvetli olmam gerekiyo :) ama sağlık icin onemli sabah koşusu

• Bende hep öyle yaptım bir kere hariç ondagazı kökledimde son zamanlarda öyleyim ama taktiği çözdüm salona için mp3 sevdiğin müzikleri kozmgazlasın seni rocky doldur eye of the tiger

0|0
    0|0
  • Keşke bırakmasaydın ya.

0|0
    0|0
    • Evet keşke bırakmasaydım şuanda çok iyi bir durumda olmuş olurdum. Ama bıı sefer hayatımın bir parçası haline getirmek istiyorum sporu ve umarım yoğun veya kötü dönemlerde bırakmayacağım. Teşeklürler.

• 😂😂Teşekkürler

• Rica ederim 😎😎

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...