Sevgilinizin sigara ve alkol kullanmasını mı istersiniz yoksa kullanmamasını mı?

sevgilinizin sigara ve alkol kullanmasını mı istersiniz yoksa kullanmamasını mı?

• Ikisinide kullansın
    A seç
  • Ikisinide kullanmasın
    B seç
  • Sadece sigara kullansın
    C seç
  • Sadece alkol kullansın
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3935

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 38

• ikisini de kullanmıyor. ama arada iki bira bir kadeh şarap içsek fena olmazdı da. böylesine şükür ,memnunum ^_^

1|0
    0|0
  • Bir insanın önünde mutlu bir şekilde yaşayabileceği uzun bir yaşamı vardır. Ama bu mutlu yaşam sigara ve alkol ile bozulabilir; çünkü insan sigara ve alkol nedeniyle hem kendi sağlığını kaybeder hem de arkadaşlarının sağlığına zarar verir. sevgilim eğer önümüzdeki yılları benle geçirmek istiyorsa sağlıkla ve huzurla tabiiki içmemeli. yok ama eğer sigaranın ve alkolun etkileriyle hayatımdan çıkmak isterse kendi bilir. içsin tabi neden olmasın.

0|0
    0|0
  • Alkol kullanmayan adamla birlikte olmam

0|3
    1|0
    • +1 helal olsun. Niye diyen arkadaş da her elinde içki gördüğünü taksimdeki sapıklardan zannetme. pinzincc gelecekte bir yerde karşılaşırsak sana 1 şişe kaliteli kırmızı şarap sözüm var ona göre :)

• Sigaraya net olarak karşıyım... Çünkü ben de kullanmıyorum... Hiç içmedim... Alkol de yerinde olmalı... Ağzıyla içmeli kişi... Sınırını bilmeli... Yoksa beni unutsun...

1|0
    0|0
  • B: Ikisinide kullanmasın

0|0
    0|0
  • sigara kullansın ben de kullanıyorum

ama alkol hayır istemem

0|0
    0|0
  • sigarada bile alkol çıktı , ikiside zararlı kullanmamk lazım...

0|0
    0|0
  • Kullanmasa çok daha hoş olur

1|0
    0|0
  • İkisini de kullanmasın tabi ki.

0|0
    0|0
  • sigara içen erkekler çok seksi. sigara içsin ben de onu seyrederim...

0|0
    0|0
  • İkisinide kullanmasın hem o sayede bende sigara içmem bir daha:) İçki içeceksede keyfine benimle bir kadeh içsin ama dışarda içmesin.

0|0
    0|0
  • yanımda sigara içmesi beni delirtiyo, alkolde arada bir sarhoş olduğunu görmedim ama

0|0
    0|0
  • sigara kullansın asla istemem. alkol olabilir illa da içecek diye şart aramam :D

0|0
    0|0
  • Sadece sigara kullansın

0|0
    0|0
  • eroin kokain iyidir candır... -.-

1|0
    0|0
  • ikisi de olmasın mümkünsee.

1|0
    0|0
  • kullanmasın

1|0
    0|0
  • Kullanmicak tabiki de.

1|0
    0|0
  • Kullansin ikisini de.

0|1
    0|0
  • İkisini de kullanmasın mümkünse.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    18

Erkekler Ne Diyor 35

• boşanma sebebi!

yatağımda kül tablası gibi ya da bar süngeri gibi kokan birini hayatta kabul edemem.

hayatım boyunca ikisinin de kokusunu sevmedim bir yerde sigara içilmişse o yere giremem midem bulanır. anason kokusundan nefret ettiğim için dere otu bile yiyemem (içinde ciddi miktarda anason barındırır)

0|0
    0|0
  • Ikisinide kullanmasın

0|0
    0|0
  • sigara kullancağına alkol kullansın daha iyi

0|0
    0|0
  • Ben ne sigara ne alkol şu zamana kadar kullanmadım.Sevgilimde alkol özel günlerde alabilir.Ben yanında meşrubat içerim fark etmez ama sigara asla kullanmasın.Bir bayana sigara kokusu yakışmıyor.Son olarak da bir bayan alkol içecekse bile evinde içsin ;)

0|0
    0|0
  • sigara asla kullanmamalı. alkol de ayda yılda bir tadında içerse sorun olmaz. özel günlerde falan yani bağımlısı olmamalı ve içtiğinde de sarhoş olmamalı.

0|0
    0|0
  • Sigara kullanmasın alkol kullansın..

0|1
    0|0
  • Sigara kullanabilir ama alkol olmasın .

0|0
    0|1
  • Kendisi öncede başladıysa kullanmaya devam etsin bende kullanıyorum ama benden önce kullanmıyorsa kullanmasını istemem. Kimseyle çıkarken kısıtlama yapmak olmaz :) herkes özgürçe yaşamalı...

1|0
    0|0
  • Sevgilimle olan niyetime bağlı... Eğer ciddi bir ilişkimiz yoksa alkolde kullansın. Hatta mümkünse biraz içince bile hemen kafa yapsın. Sigara da kullansa iyi olur. Bende kullanıyorum çünkü.. Koku derdi olmaz. Ayrıca sigara fetişiyim daha bir güzel olur.

0|0
    0|0
  • sigara içmesin.

0|0
    0|0
  • ikisini de kullansın mümkünse, beraber karşılıklı iki bira içemedikten sonra ne anlamı var öyle aşkın

0|0
    0|0
  • Ben içmiyosam oda içmesin açık ve net

0|0
    0|0
  • kesinlikle kullanmamasını

0|0
    0|0
  • Ikisinide kullanmasın

0|0
    0|0
  • ikisinide istemem

0|0
    0|0
  • B: Ikisinide kullanmasın

0|0
    0|0
  • Kullanmasa iyi olur. Alkol tamam da sigara olayı harbi canımı sıkıyor

0|0
    0|0
  • kışın her sabah bir kadeh şarap iyi gelir yatmadanda iki duble boğma rakı candır can

0|0
    0|0
  • Bağımlı olmasın ama ıyy da demesin. Mesele haftada 1-2 kere akşamları sevgilim/eşim le birlikte 2 kadeh kırmızı şarap içip vakit geçirmek isterim.

0|0
    0|0
  • kendi vücudu kendi beyni.

kendisine zarar verdiğini hissettiğim an uyarı / yardımlarda bulunurum..

gerisini kendisi bilir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15
Yükleniyor...