Telefondan iyi anlayanlar bir bakın önemli?

arkadaşlar s3 mini istiyorum ama uygun fiyata 2.el bulamıyorum linkteki telefon 500 ama ekranı kırık ekranını yaptırmak ne kadara mal olur ona göre pazarlık yapayım adamla sizce alınır mı böyle bir telefon bu halde alınırsa ne kadra alınır?

link

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yokbe ona verecegin paraya spotları var ankaradaysan yönlendireyim seni sıfırı 700 tl

0|0
    0|0
    • ondan daha ucuzu var gittigidyorda falan

• Gidip çin malı toplama almada

• sahibinden yurtdışından getirilenler de var onlara baktım ama güvenemedim

Erkekler Ne Diyor 9

• Samsung un kırık ekranlı telefonları alınmaz. benim telefonum S3 fiyatı 990TL ekran tamiri için 500TL+işçilik istiyorlar. bu size fikir versin...

0|0
    0|0
    • anladm değmez almaya vazgeçtm

• Cami kırık telefona o para. Arkadaşım da s3 var normal s3 mini değil. Cami kırık aynı şekilde garantiden 450 artı işçilik istiyorlar. Sony Xperia go bu modele bir göz atmani tavsiye ederim. Mini den daha performanslı daha üstün özelliklere sahip ve su geçirmezlik özelliğine sahip. Fiyatı da uygun.

0|0
    0|0
    • görntüsü hoşuma gtmedi :(

• Bence beyaz modelini bir telefoncu da eline alarak bakmalısın. Kesinlikle bakmadan karar verme. Bir telefonun sahip olabileceği en iyi hatlara sahip bence. Bu kadar iddialıyım.

• Samsung hiçbir değişiklik yapamamış doğru dürüst. 2 sene önce Wave' m vardı, ben de S3'ü bi' halt sanmıştım .. Bence git başka bir telefon al ..

0|0
    0|0
    • ben s3 miniyi çok beğeniyorum ya :(

• anladm teşekkr ederim

• Rica ederim.

• ekranı yüz liradan aşağı yaptıramassın ikinci el s3 mini almanı tavsiye etmiyorum biraz daha bekle fiyatları düşecek o zaman alırsın.

0|0
    0|0
    • en fazla ne kadr düşebilirki ayrıca kart limitim 500 o kadr düşmeyeceğine göre :(

• hmm tamam biraz daha bekleyeyim sağlam olsn madem

• aynen sabreden derviş muradına ermiş :D

• Bunu boş ver. s3 mini alacağına s2 alsana. Fiyatı oldukça ucuzladı ve bence fiyat/performans bakımından en iyisi. Ekranı kırık o telefonun ekranı sadece 200 tl ediyor. O yüzden dediğimi dikkate almalısın bence :) Ben de s2 kullanıyorum.

0|0
    0|0
    • ben s3 miniyi taktım kafaya boyutları görünüşü falan çok hoşuma gidiyr

• Sen bilirsin. Bence s2 ondan kat kat iyi :) Ve görünüş olarak da daha hoş.

• bir telefonun en pahalı parcası ekranıdır. bunun ekranı en az 250 tl buna 500 verse eder 750

sıfırı 650 700 arası

sıfırını almak daha mantıklı değilmi ?

0|0
    0|0
    • tamirin fiyatını bilmediğim için sordm almambu kadr pahalıysa zaten bu arada sıfırna vercek param yok :(

• pahalı ya :(

• 24 ay taksitli ama :)

• boşuna alma onu tamir ettireceğine üzerine 250 lira koy sıfırını al.

0|0
    0|0
  • 200 tl daha koy aklın kalmasın derim

0|0
    0|0
    • var da ben vermiyorum yoktan var edemem herhalde :)

• 200 tl bir telefoncuda gördün değiştirmişti.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• camını 95 125 tl arasında yapılıyor , güveniyorsan al..

0|0
    0|0
    • a nerde yapılıyor o fiyata söylermisin bendede kırık s3 var bosta duruyor 550 dedi heryer bana en düsük 400 diyorlar neresi orası ?

• iphone siteleri var derken?

• link burada araştırın bulursunuz ladydarkk

• :) ekran degisimi 550 lira git sıfır al daha iyi

0|0
    0|0
    • hadi ya tamam öyleyse hiç bulaşmayaym sıfırını alcak param yok :(

Yükleniyor...