Bir gün babamla tanışmayı çok istediğini söyledi, sizce ne demek istedi?

arkadaşlar görüştüğüm biri var... gerçi çıkmıyoruz... birbirimizi tanıma dönemindeyiz... geçen gün msnde konuşurken... babamın nasıl olduğunu sordu(babam biraz rahatsız da)... ben de iyi dedim... sonra "onu tanımanı çok isterdim" dedim... o da buna karşılık.. ".bir gün mutlaka ve inşallah,onu tanımayı çok istiyorum gerçekten,sadece bunu bil" dedi... çok garip gelcek sorum ama bununla ne demek istedi sizce... yani ile ilerde ciddi olabiliririz gibi mi bişey demek istedi sizce...yorumlarınız nelerdir

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Rahatsızlık herhangi bir kişide oldugunda karşıdaki hadi ya gecmiş olsun gibi sözlerle uzuldugunu belli eder.

Ama sen daha yeni tanıma dönemindesin. Bu tip sözler erken degil mi?

0|0
    0|0
    • tabı ki de erken...daha cıkmıyoruz bıle...ama o hep benım nabzımı yokluyo sanki...şakayla karısık 3 4 defa...(bu arada o baska sehırde)" oraya yerlesırsem evlenırmısın benımle "dedi...benımde halıyle kafam karısıyo

• sevgı aclıgı deıl de ...bız sanırım sıze gore daha duygusalız... dıkkat dersen soruma bayanlar hep olumlu ...baylarsa genelde olumsuz cevap vermıs

• bu duygusallık degil gibi geliyor.Bu sadece Bir bakıma üzülme duygusunun dışa vurumu. duygusal erkek de vardır. Erkekleri insan kategorisine sokmanız daha iyi degil mi?

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence bi nevi seni sallamış... sen kelimesi "bunu bil" yani istedim gelmeyi ama gelemem bunu bil demeye getirmiş... Neden gelemezmiş orasını ben bilemem... Peki sen nie gel babamı tanı diyorsun... Sen bişeyler peşindesinde seninki biraz daha tecrübeli gibime geldi... Dikkat et ...

0|0
    0|0
    • ne pesinde olayım ki...sadece o anda cıkan bıseydı agzımdan...deger verıyorum bu adama ve tabıkıde guzel seyler olsun ıstıorum...sadece o kadar..

• Bence ilk önce sen "babamı tanımanı çok isterdim" cümlesini kullanmamalıydın. Çünkü neticede çıkmıyorsunuz bile. Erkekler genelde bu tür konularda yan çizerler ;) O da zaten bunu yapmış, geçiştirmiş. Zorlama zamana bırak fitum ;)

0|0
    0|0
    • bunu soylerken ki amacım...hadı gel evlenelım demek deıldı ki bunu soylerken bu aklımdan bıle gecmedı esasında...sadece hayata bakış acıları,kişilik olarak bırbırlerıne cok benzıyolar..esasında bunu demek ıstemıstım...ardında sey dedı ama "oraya geldıgımde ,bunu yapabılırız ,dısarı cıkmadan once " dedi...neyse tesekkurler yorumun ıcın

• ciddi bir arkadaşa benziyor fakat ilerisini bilemeyiz. biraz tanıman gerekiyo. 2 haftaya aşşağı ip sarkıt bohçanı topla gaçıracağım gız seni diyebilir mesela.

0|0
    0|0
  • aileni tanımak istiyor yani ciddi seninle.sen nasıl negatif algılıyorsun hayret

0|0
    0|0
  • seni istemeye gelicem demek istemiş.

0|0
    0|0
  • dengeyi korumazsan kaybedersin.ne fazla uzak dur nede fazla yakın.ne olduğunu o zaman anlarsın.

0|0
    0|0
  • Ne alakası var hemen böyle düşündün sadece çocuk babanı tanımak istemiş.

0|0
    0|0
  • Olumlu bir yaklaşımdan fazlasını arama bu sözlerde. Hayal kırıklığına uğramak istemiyorsan elbette.

0|0
    0|0
  • senle ciddi şeyler düşünüyo gibi sende boş degilsen zorla söylettir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kızlar hep duygusal yaklaşarak olumlu düşünmüş erkekler hep olumsuz :) benim fikrim zamana bırakman o gösterir neyin ne oldugunu ama böyle bi kaç cümleylede kendini hemen kaptırma derim..

0|0
    0|0
  • İkinizle ilgili bir gelecek düşündüğünü anlatmak istemiş.

0|0
    0|0
  • Ciddi düşünüyor arkadaş

0|0
    0|0
  • şu anda senin için olumlu şeyler düşündüğünü belirtmek istemiş..

0|0
    0|0
  • sadece babanı tanımak ıstemıs ben altında bısey bulamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...