İbrahimoviçin Unitedteki ilk golünü Galatasaraya atması tesadüfmü?

Dursun Özbek İbrahimoviçi almak için çok uğraştı neredeyse anlaştık demişti. İbrahimoviç Manchester Uniteda transfer olduktan sonra ilk golünü Galatasaraya attı 5-2 yendiler

0|1
2|12

En İyi Kız Görüşü

• Dursun gibi birinin İbrahimoviç'i alacağına inandık ya, bizden kimseye zarar gelmez. Çok üzücü. Yediler bizi :/

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bazıları yalan haber demiş :D 1 sene boyunca ilgilendiler transfer edemeyince gündemden düşürsün diye basına yalvardılar :D Kendi ağzıyla ibrahimovic ile görüşme olacak diyor başkan. Yalancı olmayın.

https://www.youtube.com/watch?v=Z_YutNH19Fo

0|2
    0|1
    • Yüzlerine vurman iyi olmuş yoksa inanmıyor inkar ediyorlar utanmadan

• Hahaha inkar edip dursunlar :D Bunlar transfer falan yapamaz. Taraftarları Beşiktaş taraftarı gibi bağlı değil kulübüne. Biz düştüğümüz gibi kalkmasını bildik. Bunlar önceden de mali krizleri yaşamıştı. Tv lerde 5 tl dileniyordu başkanları. Bizim feda sezonumuzda t-shirt satıyoruz diye dalga geçmeye çalışıyorlardı birde. Bizim kulüp en azından gelir elde etmek için t-shirt satıyor ama onlarda dilencilik yapmasını biliyor nedense :D Geçmişlerini bilmeyen kulüp bunlar.. zamanında 5 tl verin barça olucaz diyen kulüp :D

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 11

• 0|0
    0|4
    • Alamayınca yan çizdi. Bana söyle ozaman Galatasaray kulübü dursundan habersizmi ilgilendi

• Haberleri ortaya atan a spor, fanatik gibi gazetelerdi. Sonra taraftar gazladı kulübün teklifi bile olmadı. Hadi yalan bu transfer görüşmelerinde ordamıydın?

• Dursun Özbek İbrahimoviç ile anlaştık falan demedi aksine hiçbir zaman ilgilenmedik dedi sıcaktan beyniniz yanmış.

0|1
    1|3
    • Senin sıcakta yanma derdi olmaz çünkü hic yok degilmi. Bütün dünya duydu ilgilendiğini

• Alamayınca yan çizdi. Bana söyle ozaman Galatasaray kulübü dursundan habersizmi ilgilendi

• Nasip kısmet

0|0
    0|0
  • illüminatinin oyunları

0|0
    0|0
  • Dursun Özbek'in onla görüştüğünü sanmıyorum

0|0
    0|1
  • dursun ibrayı aldı icine

0|1
    0|1
  • İbrahimovic rahatlayarak geldi ohh

0|1
    0|0
  • 1-0 - hay aksi
    1-1 - iyiyiz ya karşımızdaki Manchester yani
    1-2 - Bu sene şampiyonuz la
    2-2 - iyi skor
    3-2 - nasıl penaltı o oyle
    4-2 - fellaini kafana sıkayım
    5-2 - Dursun senin...

0|3
    1|2
  • İbrahimovic sadece "Pişman değilim! Sadece dön bak arkana; ne için, nelerden vazgeçtin? Neler dururken, sen neyi seçtin". mesajını vermek istediği için gol attı

0|2
    0|1
  • Dursun +7 oynamıştır

0|1
    0|1
    • Oymamışta İbonun ilk golü atması nasıl tesadüf

• Gerçekten oynamış mı la ben şaka olsun diye şey yaptım

• anlamadım şimdi ibrahimoviç gelmiyor mu yani :(

0|2
    0|1
Yükleniyor...