Vücut gelistirmeye dair bilgisi olan varmi yardim

Arkadaslar bir cok internet sitesinde adamlarin 1 ayda vücut yaptiklarini yaziyor hatta adamin 1 aylik fotolarini felan gösteriyorlar adam dogal yani hap kullanmadan yapmis bu mümkünmü mümkün değilse en kisa kac ayda vücut yapilir .Bende göbek cok hafiften var kollarda kas normal arkadaslara göre daha cok yapmam kac ay sürer simdiden saolun

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• hala inanan var mıo reklamlardaki 1 ayda kas yaptı diyenlere !

o reklamların %95 inde protein hapları, tozları vs satış sayfaları açılır deneyin isterseniz.

sen biyolojik bir canlısın kardeşim 1 ayda sana kalıp gibi six pack karın kaslarını, muhteşem kol kaslarını getirip monte edemezler, öz veriyle çalışırsan 1 yılda o hayal ettiğin vucuda sahip olabilirsin ama işi bilen bir antrenörle çalışıp beslenmene ve antrenmanlarına dikkat etmen lazım.

şunuda unutma 1 yıl çok gibi gelebilir ama vucut yapmaya çalışsanda çalışmasanda o 1 yılı yaşayacaksın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• benim sevgilim 6 ayda anca yaptı :D

0|0
    0|0
  • hala inanan var mı

0|0
    0|0
  • Neden bu işi senelere yaymıyorsun? Bence daha sağlıklı ve kalıcı olur.

0|0
    0|0
  • 1 ayda yapamaz imkansıza yakın denilebilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• arkadaşım bende yapıyorum vücüt geliştirme 3 aydır gidiyorum gözle görülür bir gelişme var ama çok zahmetli bir iş hem maddi olanak lazım hemde zaman ayırman gerekli çok da iyi araştırman gerekli birde protein, creatine, amino asit gibi deestekleyiciler kullanmassan vücüt geliiştirmen çok zor yani ı fotolardaki gibi olman imkansız diyebilirim. öyle 1 ayda yaptım birşey kullanmadan yaptım gibi sözlere kesinlikle inanma kilon iyi ise sporo başladıktan bir ay sonra protein kullanmaya başlarsın kilon az ise karbonhidrat kullanırsın kilon fazla ise ilk başlarda çok koşman gerekir kilo verimine göre de hocaların ne yapman gerektiğini sana söylerler.

0|0
    0|0
  • o reklamlar tam tersten başlar yani vucudu iyi olan adam sporu bırakır ve fotograf sonradan çekilir güzel bir vucud için iyi beslen ağır gir ve acıdan şikayet etme ben 5 aydır yapıyorum spordan önce muz ye sonra süt iç bir kaşık bal ye kuru yemiş ye haftada bir gün ton balıgı bir gün tavuk bir gün et ye inan 3-4 ayda farkı görüceksin

0|0
    0|0
  • 3 aydan önce imkansız birader.At iğnesi vuruyorlar kaslarına öyle büyüyor o kaslar.Sonrada survivor daki Murat gibi olursun devam etmezsen o iğnelere.

0|0
    0|0
  • 1 ayda vücut mu yapmış? :D

0|0
    0|0
  • Elle tutulur sonuç için en az 6 ay gerekir hemen hemen...

O reklamlar falan da traştır hep..

0|0
    0|0
  • aga ben 6 ay gittim, anca gözle görülür bişeyler oldu yani

0|0
    0|0
  • yalan hepsi satmak için uydurulmuş şeyler

0|0
    0|0
Yükleniyor...