Homoseksüelliğin ve heteroseksüelliğin farkını anlamak istemeyenler var mı hala?

neden bunun farkına varamıyor bazıları? Herkes hetero değil!

Kim cinsiyetiyle ne yapmak isterse yapar ya... cinsel kimliğini, yönelimini de herkes kendi belirlemekte özgür. kendi cinsiyetinde birine karşı ilgi duyabilir. Hetero olmayan insanların kötüleşen sosyal ilişkileri onların ailelerini de etkiliyor.herkesin tercihi kendine ya. baskasının cinsel yönelim tercihinden kime ne? herkesin kimligine hoşgörülü olmak bence doğru olan.

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Gene boş boş konuşan bir boş insan.

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• mesele hoşgörü meselesi değil

mesele bu tip insanların saygı görmek istemeleri, azınlık psikolojisi gibi birşey, ama saygılı olup olmamakta; cinsel yönelimini belirlemek gibi hür iradeye ait bir tercihtir, herkesin saygı gösterme zorunluluğu yoktur.

ben kaba kuvveti savunmuyorum, bunları toplumdan kazıyalım demiyorum, olmaz böyle birşey demiyorum ancak madem ki hür iradeyle istediğinle birlikte olmak istiyorsun eleştirilerede açık olacaksın ve dini islam olan bir toplumun temel yargılarını sarsan bir durum olduğunu unutmayacaksın, neye karşı durmak istediğini enine boyuna düşünüp sonra karar vereceksin,

göz önünde bu işi yürütemeyeceğini anladığında da ona göre davranmayı öğreneceksin, kimseden de saygı beklemeyeceksin, kapiş?

1|0
    1|1
  • Doğru söylüyor olabilirsin

Toplumsal baskı maalesef hala var, ayrıca bizim toplumumuz buna hala hazır değil

Çok bilmişlik yapan bir topluma sahibiz

Ama şuna sinir oluyorum

Cinsel tercihini reklam edenler ayrı sinir bozucu oluyorlar

Onlara ne kadar saygı duyulmalı tartışılır

0|0
    0|0
  • Islamda Escinsellige yani Homoseküellige ölüm cezasi var. Sen nasil bir Müslümandan bu konuda (aslinda genelde) hosgörü bekliye bilirsin ?

Bu ülkenin 95% eşcinsellikin bir tercih oldugunu inaniyor. Belki 500 sene sonra Türkiye orta cagdan cikmis olacak.

0|0
    0|1
    • Asla homosexüelliğe ölüm cezası verilmez. İslam'a iftira etme lütfen...

• Bu nedenle Türkiyelen 4 Müslüman ülkeden aric her Müslüman ülkesinde Escinellere ölüm cezasi var ?

Onlar ama tabiki Islami yanlis anliyor ve bir tek sen Islami dogru anliyorsun.

• sen neden hep eşcinsellik üzerine soru soruyosun

0|0
    0|0
  • bundan sananeeeee

0|0
    1|0
  • Çık ailenin karşısına ben eşcinselim de bakayım. Kızım olsan ağzının üstüne öyle bir geçiririm ki günde 5 vakit namaz kılmaya başlarsın. Şiddete karşıyımdır ama hakeden birine benziyorsun.

0|0
    0|0
  • Bir şey demedik abi ya kızma. Tamam kafana göre.

0|0
    0|0
  • kezban kızmış

1|0
    0|0
  • Anlamsız bir muhabbet.

0|0
    0|0
  • Respect her sizi alçaklar.

0|0
    0|1
  • evet beöylece öğrenmiş olduk sana minnetlerimizi sunarız.

0|0
    0|0
  • tamam şampiyon sakin

0|0
    0|0
  • hissiyat önemli bence transeksüellikte

0|0
    0|0
  • harbiden kezbansın sen.

0|0
    0|0
  • sen kızlardanmı hoşlanıyosun?

0|0
    0|0
  • artık farkına varmak istiyorum :)

0|0
    0|0
  • Haklısın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• insanlar ne zaman homoseksuelligin TERCIH OLMADIGINI anlayacak gercekten merak ediyorum :\ Ayrica onlar da INSAN ve herkes gibi dislanmadan,korkusuz,saygi duyulur,ozgur yasamaya haklari var.

0|0
    0|0
  • haklısın kardi

0|0
    0|0
Yükleniyor...