Çok Şişşkoyum lütfen help mee?

Boyum 170 kilo 73 lütfen yardım edin üst bacaklarım yarım dünya kadar 😭😭😭

0|0
15|21

En İyi Erkek Görüşü

• Psikolojini anlayabiliyorum ama pozitif düşünmeye çalış ne olursa olsun. Başlangıçta bol bol su içmekle başla işe çünkü günlük alman gereken sıvıyı almıyorsundur diye düşünüyorum sırf bu yüzden vücudun 5 kg su tutabilir 20 vücut kilosuna karşın 1 litre su içmelisin ortalama 3.5-4 litre su içmeni öneririm daha sonra evde hafif egzersizlerle başla spor salonuna da kayıt olabilirsin tuzu ve şekeri komple hayatından çıkar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir eşofman var, seni çok fazla terletiyor hareket ettiğin zaman ondan al ve yürüyüş/koşu yap, çok fazla su tüket aynı zaman da çorba diyeti yap :) Benim verebileceğim en iyi tavsiyeler bunlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Ekmegi sekeri kes yeter, zaten kizlar cok yemez genelde. Biraz da yuruyus yap tempolu. Abarti bir kilon yok zaten.

0|0
    0|0
  • Gayet çekicisin bana göre.
    Şişko kadın candır. 😉

Zayıflamak istiyorsan, bir diyetisyen eşliğinde zayıfla. Senin için en sağlıklısı böyle olur.

0|0
    0|0
  • spor yap 8 kilo düşmen lazım pes etme birden zayıflanmaz kendine bir program ayarla veya youtubeden zayıflama hareketleri izle günlük 30 dk ara ile yap kısa zamanda zayıflarsın

0|0
    1|0
  • Spor salonu diye bisey duymusmuydun

0|1
    0|0
  • sürekli koş

0|0
    0|0
  • Şişkosun kilo verrr

0|0
    0|1
  • Durumun farkındasın ve hala homini gırtlak dimi?

1|0
    0|0
    • 0 yemek valla

• Ekmegi birakinca nasil doydun :(

• @Laydnazz asıl ekmek engel doymaya. Ekmek yedikçe daha çabuk acıktırıyor. Bir de tam doyum olmamalı yerken, sadece nefsi köreltecek kadar yersen daha az yiyor ve günü rahat çıkarıyorsun. Ekmek doyuruyor sanıyoruz ama şişkinlik yağıyor sadece.

• çok kilolu değilsin ideal kilon zaten 60-63 cıvarı falan azıcık kilo vericen kız :P

0|0
    0|0
  • Şişman kızlar çok tatlı oluyor.

0|0
    0|0
  • Nasıl yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • senin kafanmı iyi :D 1 ay yemene içmene dikkat et koşu yap tığ gibi olursun

0|0
    0|0
  • İşe önce diyetisyene gözükerek başla

0|0
    0|0
  • aç kal sabah aşkam ye azar azar spora başla yürü koş faydası olur belki

0|0
    0|0
  • ee hallederiz... 15 kilo felan vermen lazım

0|0
    0|0
  • bebegım takp etsene

0|0
    0|0
  • Valla arkadaşım azim edersen zayıflarsın herşey beyinde bitmeli bir kere Azim Azim Azim

0|0
    0|0
  • Offff çok kilolu beeee tüh

0|0
    0|0
  • Zayıfla o zaman cancan

0|0
    0|0
    • Elimde olsa keşke

• Neden değil? Ben 130 kilodan 60 kiloya düşen kız gördüm. Demek ki yapılabiliyor

• şişman fantazim var yapma

0|0
    0|0
  • yok be o kadar da dert etme sana yardım edeyim seksi ve harika fiziğe sahip olabilirsin

0|0
    0|0
    • Hadi o zaman ne duruyosun

• tamam özelden yazalım ekle beni

Kızlar Ne Diyor 14

• 73 kilosun ve şişman mısın? Ya hadi ordan

0|0
    0|0
  • Yediklerine dikkat et ekmek yag sekerden uzak dur en aza indir. Bide hergun duzenli yuru

0|0
    0|0
  • gidiyorsun iyi bir diyetisyene + spor salonuna mis gibi zayıflıyorsun

0|0
    0|0
  • Cidden çoook şişkoymuşsun 😂

0|0
    0|0
  • Aç geziceksin başka yolu yok

0|0
    0|0
  • Gunde bir saat yürü altidan sonra sadece su ic bisi yeme. bir ay sonra bak bakalim kac kilosun.

0|0
    0|0
  • Uzulme. senden daha beterleri var
    Eşit:ben

0|0
    0|0
  • Zayıfla

0|0
    0|0
  • Çok şişman değilsin aman biraz fazlalığın var yürüyüş yap

0|0
    0|0
  • Ne yapıcağını biliyosun

0|0
    0|0
  • Diyetisyene başvur tatlım. Çözümü burda arama, bulamazsın

0|0
    0|0
  • Kesinlikle zumbaya başla işe yarar bu konuda tavsiyem fabrika dans bu konusda çok başarılı

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun 😂

0|0
    1|0
  • Kusarak zayıflayabilirsin. En hızlı ve etkili. Yediğin tüm yemekleri kus. Sadece midende meyve vs kalabilir kusturan sonra ye. 12 günde 5 kilo verdim ben sende yap.

0|0
    1|0
Yükleniyor...