Sitenin spor salonunda spora başlıyorumdaaa?

Sitede spor salonumuz var ama hocamız yok her türlü alet var komple sıkılasmak istiyorm işte karın kası squat gogslern sertleşmesi bacak ve kollarn kalınlasmadan sıkılasmasi vs. Kim bana yol gösterebilirrrrrr😊

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Vücut ağırlığı ile yapılan egzersizlere yoğunlaş başlangıçta squatı mutlaka çeşitleriyle yap onun dışında arka bacak için leg curl hareketini öneririm göğüs için press ağırlıklı egzersizler gir

0|0
    0|0
    • İşte bu anlattıklarini hangi aletlerle yapıcam kaç kere tekrarlycam bilmiyorum :(

• Bak şimdi tekrar sayın olmayacak ne zaman ayaklarına ağrılar girecek ve squat yaparken çömelemeyeceksin o zaman 1 dakika dinlenip 2. sete gireceksin squat formunu düzgün tutmak için ağır kilo ile başlama form bu sporda her şey leg curl ise izole olduğu için fazla tekrar yap ağırlık fazla olmasın ve hareketleri bittiğinde yarım yarım yap daha sonra bırak squat için 5 set leg curl için 4 set yeterlidir

En İyi Kız Görüşü

• 1 yıldan fazla fitness ile ilgilenmiştim öğrenciyken takıldığın bir yer olursa sorabilirsin :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Fitness&vücut geliştirme diye bir proglam var playstore da, appstore da da mevcut diye biliyorum. İnternetten bir program indirip oradan nasıl yapacağını kontrol edebilirsin

0|0
    0|0
  • göğüsleri neden sertleştirmeye çalışıyorsunuz? silikonlu memeler gibi bırakın yumuşacık jelly gibi kalsınlar bir dokunalım 10 kere dalgalansınlar :S memelere özgürlük !

0|0
    0|0
  • Accuk araştır yahu :D internette bir dünya şey var bununla ilgili.

0|0
    0|0
  • Mekik annelikten edebilir seni eğer doğruysa...

0|0
    0|0
    • O nerden çıktı ya 😕

• Ama spor yapan bir Çok kadın var 😕

• Bende dedim nasıl olur ama karın kaslı kızlar var dedim o da yapıştırdı çocukları var mı bak bir bakalım dedi... hmm dedim geçtim...

• Adres ver gelip oğretiyim ashjdf

Saka saka

0|0
    0|0
  • İ ternetten bak bence

0|0
    0|0
  • Bol bol kardio yapıp yağları yakıcan yerine kasları geliştircen sıkı olcak

0|0
    0|0
  • Iher yol gorsterırım

0|0
    0|0
  • Yardmci olabilirm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Göğüslerin sertleşmesi derken?

0|0
    0|0
    • Göğüs sporla toparlanıp sertlesiyo biliyosn dimi

• Oooouw çakma sarışın bana kezo dedi. canım senin o saç rengin 90larda kaldı ya en son, iş bilir kuaförler yapmıyo böyle şeyler artık. tatlım boşver bilmemen değil bilir gibi konuşman ayıp umarım bu huyundan yakın zamanda vazgeçip daha fazla küçük düşmezsin. hoşçakal sıkılaşıp göğüs kası yapmak isteyen çakma sarışın kız

• Ah canım ya resmimi açıp incelemis haset denilen illet Böyle bişey işte tartıştgn kızını bile kiskanabilirsn bazen senin gibi kezolardan hep bu tepkiyı alıyorm ben alıştım ama 😅😅😅😅

Yükleniyor...