Galatasaray ve "diğerleri"ne doğru mu gidiyoruz? (diğerleri de cevap verebilir)

hem de tam gaz bence..

ben birkaç yıl içinde farkın daha da açılacağını ve Galatasarayımın artık TEK BÜYÜK olacağını düşünüyorum. büyük konuşmak iyi değil belki ama söyleyene değil söyletene bakacaksın bir yerde

fenerbahçenin başkanının dünkü konuşmasında lafı hep galatasaraya getirmesi boşuna mı sizce? o da tehlikenin farkında. o da biliyor farkın iyice açıldığını ve açılacağını. itiraf da etti zaten "bizi geçtiler" diye...

bir tarafta İnterin başkanı ile bizzat yemek yiyerek transferler yapan büyük ve vizyon sahibi bir başkan. diğer taraftaysa (...) neyse!

İmparator faktörüne hiç girmiyorum bile...

biz, Türkiye'nin Avrupa'ya açılan penceresiyiz.

gelelim beşiktaş'a...

Beşiktaşlılar kızmasın ama onları eksisi gibi ciddi rakip görmüyorum artık. ismi var cismi yok bir takım.

1995-2013 arası sadece 2 kez şampiyon olmuş bir takım beşiktaş. 2003 ve 2009. gerçi 2009 şampiyonluğunun temel sebebi de galatasarayın ve fenerin feci kötü yönetilmeleriydi, biri 4. diğeri 5. olmuştu galiba.

yani Beşiktaş fedaya girmeden önce de zaten fazla şampiyon olan bir takım değildi. kaldı ki şimdi... beşiktaşı geçiniz!

sizce de galatasarayımın bu ligi artık tamamen forse edeceği yeni bir 96-2000 dönemi yakın değil mi renktaşlarım?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu yılkı Şampiyonluğumuz Makasın açıldığı Şampiyonluktur bundan sonra ligde Galatasaray ve diğerleri olacaktır katılıyorum

2|3
    4|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben Nettuna adlı şahsın iddialarına yanıt vermek istiyorum.

1.si her takımın 8-9. sıralarda olduğu dönemleri mevcut. Hiçbir takım yoktur ki kurulduğu andan itibaren hep ilk beşte yer alsın. Önemli olan bu kötü dönemden en kısa sürede kurtulmaktır ve Galatasaray 1 sene içinde rekor bir hızla toparlandı.

2.si bizim en azından stadımız hediye, maçımız değil ;) Bu laf yeterince açık sanırım, anlayan anladı.

3.sü futbolumuz Türkiye'de oynanan en iyi futbol, bunu da Şampiyon olmamızdan anlayabilir herkes :) Taraftarımızın iyi gününü kötü gününü ayırt etmek kimsenin işi değil.

4.sü de, Burak Yılmaz'a emek hırsızı diyenler, Trabzon'dan zorla, parayla ÇALDIKLARI şampiyonluğa bakacaklar.

Tek büyük var o da GALATASARAY.

1|2
    0|0
    • senden korkulur , eline sağlık:)

3. madde en önemlisi bence

1. maddedeki de bir daha olmaz, çünkü bir daha o dönemdeki amatör yöneticiler olmayacak Galatasarayda. Ünal başkan gibi bir örneği gördükten sonra hem de.

Erkekler Ne Diyor 6

• okumadım çok uzun 2 sene önceki gibi kümede kalmaya oynadığınızda sus pus olursunuz merak etmeyin, sıtadınız hediye, futbolunuz hikaye taraftarınız iyi dostu fultbolcunuz emek hırsızı...

4|2
    2|2
    • Seneye ve ondan sonraki seneye cevabını herkes alacak

hiç endişeniz şüpheniz olmasın o konuda:)

ben artık bir şey söylemiyorum

bu arada keşke okusaydın yazımı, sadece başlığa bakınca kuru iddia gibi görünebiliyor

• Fenerbahçe bu yaz en az 100 milyon euro luk transfer yapıcak ve o kadarda oyuncuyu göndericek,galatasaray şuan iyi gözüküyor ama birkaç yenilgide taraftarı ayaklanır ve kulübün çok borcu var batıcaklar hala transfer diyolar,eğer fenerbahçenin başına gelenler herhangibir takımın başına gelseydi şampiyonluğa oynamayı bırak küme düşerdi,siz önümüzdeki sezonu bekleyin sadece bir devin uyanma vakti FENERBAHÇE.

2|2
    2|4
    • katılmasam da saygı duyuyorum görüşüne, paylaştığın için teşekkürler

• geçmişte kalmaya devam et sen

ama yeni bir Adnan Polat ve Rijkard-Hagi bulamayacaksınız ama

çünkü Galatasarayım artık amatörler tarafından yönetilmiyor ve yönetilmeyecek

• hashhashhas :DD

• Galatasaray ve diğerleri yakıştırmasını herkes görecek (:

Galatasaray sadece lige değil avrupaya da ağırlığını iyice koyacaktır

2|1
    2|1
  • yakın derken zaten tam içindeyiz o dediğin durumun başkanımız kimseyi dinlemeyen sadece işine odaklanmış aşırı derecede bir profesyonel başarıya odaklı aynı zamanda ve istediğini her seferinde alan bir tip hayat hikayesindende belli avrupaya gelince aklıma hep şu söz geliyor

Fatih Terim " Birgün Türkiye'ye avrupa kupası gelecekse, bunu yine Galatasaray getirecektir."

çok doğru bir cümle olmuş imparatorun cümlesi :)

2|2
    2|2
    • Aysal terim birlikteliğinin bozulmasından korkuyordum hep , ne mutlu ki devam edecekler gibi görünüyor..

ben tam içinde değil de hemen kıyısında olduğumuzu düşünüyorum

• bu kaybolup geri gelen topiklerin mantığını çzöemiyorum renkdaş:) hep benim başıma mı geliyor anlamadım

• adalet yerini bulsunda :) gerisi hikaye :))

• sanmam yakın değil bence

0|1
    2|0
  • ligde artık ikincilik yarışı var şampiyon belli..

2|1
    0|1
Yükleniyor...