Bugün anneler günü ya hani.

Facebooktan twitterdan anneler gününü kutluyanlar, ''canım annem iyiki varsın'' gibi şeyler yazanlar sizce nedir ? Ben size şıkları söyliyim: karaktersiz, bencil, beyinsiz...

Kimse düşünmüyor bugün annesini kaybetmiş olanların bunları görünce kahrolacağını. Kimse kendini onun yerine koymaz, empati yapmaz. Git annenin yüzüne karşı söyle ne söylüyosan. Şov yapmanın amacı ne ?

Güncellemeler:
Şu anda geçekten kendinden başkasını düşünmeyen insanları gördükçe ağlamak istiyorum. İnsanlık ölmüş.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel tespit,

Şahsen ben böyle bir paylaşımda bulunmadım, hoş böyle bişeyi paylaşmanın facebook ya da twitter kullanmayan hatta bilgisayardan bile anlamayan annem için ne gibi bir etkisi olabilir, bu özel günlerde şov yapanların amacı nedir, senin bu yazını okuyunca düşündüm de.

Çok haklısın..

0|1
    0|0
    • Şovu falan herşeyi boşverdim de gerçekten ben bile ağlıycak duruma geldim. Annesi babası vefat etmiş olanlar, bir yakınının kaybetmiş olanlar ya da evladını kaybetmiş olan anneler bunları gördükçe ne duruma gelir acaba

• doğru söylüyosun, ama insanlarımız ince düşünmeyi unutalı çok oldu..

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu tip insanlar hiç umrumda değil açıkcası , çünkü bunlar aynı ezik gibi sırf beğeni ya da yazmış olmak için yazan insanlar . Oraya onu yazacağına kadar gidip annesinin yüzüne söyleseydi , çok daha mantıklı olurdu .

0|1
    0|0
    • Haklısın ama sorun o değil. Benim annesini vefat etmiş arkadaşım var aklıma o geldi kim bilir nasıl üzülüyodur onları gördükçe :(

• Sende haklısın ama bu tarz ezik insanlar bunları düşünemez . Onlar beğeni peşinde , ben facebook hesabımı bu tarz insanlar yüzünden dondurdum .

Erkekler Ne Diyor 1

• Gösteriş anasını satım duvarında paylaşacağına git annene söylede onları mutlu et azcık.

1|1
    0|0
Yükleniyor...