Kapat

Matrax 'ı nasıl buluyorsunuz ?

Arkadaşlar birkaç yıldır yayını olduğu her gece dinlediğim Matrax beni inanılmaz eğlendiriyor. Siz neler düşünüyorsunuz Matrax ve Zeki Kayahan Coşkun hakkında :)

Gece Gece saçma sapan muhabbetler :) Tanımayan kişilerin birbirlerine birşeyler getirip götürmesi :) Zekieeeeee diye başlayıp konuşmanın sonuna kadar saçmalayan Teyzesi :) Vs vs Konuşma tarzıyla herşeyiyle güldürmeyi başarabilen bu kişi ve yayını hakkında neler düşünüyorsunuz :)

Ayrıca merak etmekteyim kaç kişi takip ediyor :)

0|0
14|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bundan 8 9 yıl once dinlerdim. uni sınavına hazrlanırken :)

Bornoz bağını sıkı sıkıya bağlamayanların programı Matrax :D

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Oha :D:D

Bende matrax'daki yatağım yorganım birde gümüş kolyem diye bir şarkısı vardı onu ararken buraya geldim. :D:D

1|0
    0|0
  • Koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler.

Kısacası vasat bir komedyen. Okuldaki arkadaşlarım bile daha iyi espriler yapıyorlar.

Bazı insanlar kalıp ve vasat esprilerede gülebiliyorlar, reytingi çoktur doğrudur

0|0
    0|0
  • hala devam ediyomu o :)) ?

0|0
    0|0
  • ortaokul yıllarımdan beri dinliyorum.

0|0
    0|0
  • bir kaç yıldır değil ki o; neredeyse 10 senedir devam ediyor...

0|0
    0|0
    • Doğrudur ben birkaç senedir dinliyorum :)

• genelde gece nöbeti tutanların dinlediği proğram..eğlencelidir...ama tvde denediler tutmadı...çabuk yayından kaldırdılar sanırım...

• evet evet tv de de vardı programı ama tutmadı... Hatta bir programında araba parçalatmıstı manyak... :) Radyo yayını daha hoş ya.. Hele şu an sarmıs durumda battanıyeeemm kareli battaniyem kareli.. tuhaf bir adam..

• nerede yayınlanıyor bu matrax

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum

0|0
    0|1
  • çok iyi buluyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• yaklaşık 6 yıldır dinliyorum gülmekten uyuyamamak ayten hanımı atilla beyiyle mükemmel bi keresinde bende kakaolu brovni yapıp sepetle aşşaya sallayıp dağıtmıştım keki almaya gelenler de bana nescafe getirmişti. başka bi gece kuzenimle uykumuz kaçmıştı dondurma getirmişlerdi. bence harika.

0|0
    0|0
  • izlemedim

0|0
    0|0
  • lisede dinliyodum ama artık sıktı yeter :D

1|0
    0|0
  • İster sigara içerim ister puro kime ne ama kimseye , kimseye gidipte ateşiniz var mı demem . diyemem (:

0|0
    0|0
  • ben neden eğlenemiyorum onda bilmiyorum.itici geliyo.yabancı bi komedyen var yurtdışında çok ünlü adını unuttum bak..onu takliti giib geldi.o da soğuktu bu da soğuk geliyo bana.

0|0
    0|0
  • matraxa hastayım ya zekicim benim:))) adam süper sunuyor tvdede iyiydi niye kaldılar anlamadm :@

0|0
    0|0
  • Çoookk eskiden dinlerdim.

0|0
    0|0
  • Dinliyordum bi' ara baya ve Ayten Teyzeye bayılıyorum ya ama televizyon yayını güzel değildi bence.Radyo yayını daha iyi.

0|0
    0|0
  • uykusuz gecelerde muhteşem oluyor :)

toplu taşıma araçlarındada beni çok gülünç duruma düşürmüştür kendileri.

0|0
    0|0
  • zekirdek shooww,uzun zamandır var aslında ama ben dinlemeyeli çok ca oldu hem yatağın altında da dinleniyor:))

0|0
    0|0
  • Yatağım uzun yorganım kısa gelmediğinden beri dinliyorum :D

4-5 sene oldu bayılıyorum o programa.

0|0
    0|0
  • okul döneminde cok dinlerdim cok gülerdiimm :D

1|0
    0|0
    • Fenaaaaaaaa :)) Şuan yine saçma sapan seyler soylettırıyo :) adamı azarlıyo alem adam :)

• 3-4 yil kadar once iyiydi de, simdi ciks tat vermiyor

0|0
    0|0
  • şekerim şekersiz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...