Spora basladım ne almalıyım?

Spora basladım kas yok Şu an gainermi almalıyım protein tozumu gainer alınca ayı gibi olursam ne olcak kas yapmaya yardımcı olurmu gainer?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Salonda fitnes hocası varsa, ona danış

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum o dediklerin beslenmenin yetmediği zamanlarda yapılır. Doğal beslen kaslarını normal yollardan besleyemediğin zmanlarda başlayacaksın onlara. Gainer'dan aldığın proteinle yumurtadan aldığın protein arasında fark yok. Sihirli şeyler değiller bu bağlamda. Kasların büyüdüğünde yeteri kadar protein alamıyorsan mesela günde 4 kilo et yiyemiyorsan 2 kilo veya 3 kilo et + supplement yapar günü kurtarırsın. Mantığın bu olması gerek.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Boy kilo?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• spora başladıysan bir şey almana gerek yok boşa paran gider. yani şimdilik almana gerek yok çünkü yeni başlamışsan ne yaparsan yap vücut onu kasa dönüştürecektir. yani ne yaparsan yap yarar sana. ama 4-5 ay sonra vücut biraz gelişimini yavaşlatabilir ve rölantiye girebilir. o zaman bir şeyler al işte. ama şimdilik paranı boşa harcama. biriktir kardeşim

0|0
    0|0
  • Günde 120-150 gram protein almalısın. Gereken miktarı doğal besinlerden sağlayamıyorsan protein tozuyla takviye edebilirsin.

0|0
    0|0
  • Şimdilik gainer kullanma bir süre (3 4 ay)
    Düzenli sağlıklı beslen beyaz ekmek yeme tahıllı ekmek ye haşlanmıi yumurta ye tuzsuz tavuk göğüsü bol bol ye pilav, bulgur pilavı, meyve salata ye.
    Şekerli tuzlu unlu besinlerdem uzak dur gelişirsin

0|0
    0|0
  • Gainer ilac degil kanka sen gunde 2500kal beslenicenki gainerda bir ise yarasin beslenme daha onemlidir herzaman

0|0
    0|0
  • Kullanma o tip seyler uzun sure calis kisa surede kas yapmaya ugrasma birakinca sarkar vucudun

0|0
    0|1
  • hiçbişi almana gerek yok kardeşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...