Beşiktaşlılar bu akşam ki maçta kimi destekler sizce ?

ligi 2. bitirip şampiyonlar ligine gitmek isteyen taraftarlar galatasarayı 3. sırada bitirip uefaya gitmek isteyen taraftarlar fenerbahçeyi ya da hiçbirini

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ben beşiktaşlıyım tribünde real bayrağı açanlardanım ezik galatasaraydan bir beklentimiz yok inşallah 6-0 fener kazanır.

2|3
    2|5
    • Ya yanıyorum yanıyorum İnönü'de Fener bayrağı açmadığınıza yanıyorum. Shalke bayrağı açtınız, shalkeye koyduk, Madrid bayrağı açtınız Madride koyduk :) Fener bayrağı da açsaydınız da Fenere de koyacağımız kesin olsaydı. Kimin bayrağını açtıysanız ona koyduk ;) :D

• bu gün fner bayrağı açıyoruz 6-0 yenilirseniz onuda bizden bilin :D

• kurban olduğum Allah bu beddualarınız münasip bir tarafınıza monte olur inşallah... Amin !

Erkekler Ne Diyor 18

• 2 takımda ezeli rakibimiz.zerre kadar ilgilendirmez bu maç.ikili averajdan dolayı 2. olma şansımız çok az zaten

1|2
    0|3
  • Beşiktaş ın CLye katılma ihtimali daha düşük olduğu için onların 2. olmasını isterim

bu da yeni çilek tabağı demek:)

0|1
    0|1
  • Ezeli rakıplerimiz şampıyonluk şansımız olsa bile desteklemezdim şimdide desteklemiyorum .

2|2
    1|2
  • Birbirlerine girsinler olaylar çıksın futbolcular kavga etsin kırmızı kartlar havada uçuşsun maç yarıda kalsın falan

0|1
    0|0
  • Fenerin puan kaybetmesinden yanayım.

2|4
    0|0
  • Kaderin cilvesine bakın ki, daha 1 ay öncesine kadar tribünlerinde Schalke ve Real Madrid bayrağı açanlar şimdi Galatasarayın kazanması için dua edecekler, komik gerçekten :)

0|5
    0|5
    • inşallah fener kazanır

• şampiyon olanın anasını sikeyim diye bağırıldı dün .yanı senin dediğin gibi şampiyon fenerin anasını sik diye bağırmadık.gsde fbde ezeli rakibimiz o veya bu yenmiş pek mühim değil.böyle bir taraftar topluluğu dediğin grup dün yeni bir dünya rekoruna imza attı.

• karakterinizden bahsediyorum ben, bağırmanızdan değil...

• uzak olduğum bir konu. bilemiyorum

0|0
    0|1
  • Real bayrağı açarsınız artık (:

1|1
    0|2
  • ben bir Galatasaraylı olarak bu maçı kazanıp bjk nin 2. olmasını istiyorum nedeni çok basit şampiyonlar ligine gidemeyecekleri elenecekleri için yine onlardan bize gelir gelcek ve her gelir yıldız futbolcu demek fb de elenirde bjk kesin :)

0|3
    0|1
  • Beşiktaşlıyım. Gsnin yenmesi işimize yaramasına rağmen fbyi desteklicem. Bildiğim bütün beddualar gsye

0|1
    0|2
  • yiyin birbirinizi umrumda değil.

0|1
    0|0
  • gs yi desteklerler herhaldeee

0|0
    0|0
  • Kimseyi tutmuyoruz buda böyle biline

1|1
    0|1
  • bence Gs .

0|2
    0|1
  • Hala Cimcom diyecekler ne diyecekler :)

0|0
    0|2
  • ben bir beşiktaşlı olarak galatasarayı desteklicem. fenerbahceye karsı bir antipatim war.

0|0
    0|1
  • neden bunu düşünüyorsun maçına bak sen

0|0
    0|1
  • Zaten fenerin 2. olması garantı gibi birşey bizim kimi desteklediğimiz önemli değil beşiktaşlılar olarak biz bu yıl beklentilerimizi aldık çokda önemsemiyoruz derbiyi.

2|2
    1|3

Kızlar Ne Diyor 3

• Onlar feneri tutar bacım

0|2
    0|1
  • sanırım tarafsız olurlar :S

0|2
    0|1
  • gs yi desteklerler bence

0|1
    0|2