Reyhanlıdaki hain saldırı

reyhanlıdaki 43 vatandaşımızın hayatını kaybettiği hain saldırı hakkında ne dsüşünüyorsunuz olayı kim gerçeleştirmiş olabilir sosyal medya , yerli basın ve özellikle yaancı basın öso (özgür suriye ordusu) gerçekleştirdi diyor bakanlar ve resmi açıklamalarda ise esad taraftarı insanların gerçekleştirdiği yazıyor siz ne düşünüyorsunuz , bildikleriniz ,yorumlarınız ve teorileriniz iddaalarınızı yazarmısınız

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• arz-ı mevud gerçekleşiyor teori değil yıllardır bunun peşindeler zaten işte buyrun bakın link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben arkasında Rusya olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • bence işin içinde israilde olabilir gibi gelio bana ..

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• MİT böyle bir eylem olacağını güvenlik güçlerine bildirmiş. Sınır kapılarına Hayalet araçlar yerleştirilmiş... 3 aracında nasıl bir tip olduğunu söylemiş... hala Güvenlik zaafımız var. canımız yanmadan hiç birşeyi düzeltemiyoruz.

0|2
    0|0
  • Savaş nasıl çıkar ? Halk savaşa nasıl ikna edilir ? Reyhanlı'daki saldırıları üstlenen herhangi bir taraf yok,ama bu saldırıların,Türkiye'nin savaşa girmesini isteyen çevreler tarafından,kamu oyu yaratmak için yapıldığı bence çok açık.Suriye halkı ile Türk halkı birileri tarafından birbirine vurdurulacak,bu patlama da olaya zemin hazırlıyor.Şimdi olayın sorumlusu olduğu söylenen 3-5 kişi bulunacak ve onlar da "Esad'ın emriyle saldırı yaptık" falan diyecekler,sonrası malum..

0|1
    0|0
    • açıklama geldi. 7 saatte tespit etmişler eylemcileri. bakalım iş kimin üstüne kalacak. uğur mumcu ve nicelerinin katilleri yıllardır neden bulunamıyor. yazık, çok yazık.

• Arkasinda AKP ya da , Suriyedeki Islami Teristler var. Yada ikiside. Amac Türk halkini Suriyeye karsi kiskirtmak , bir saldiri gerceklessin niye.

0|1
    0|2
  • esad yaptı orada kalan Suriyeli vatandaşlara oradaki halkı saldırtıp türkiyeyi zor duruma düşürmek için yapmış olabilir

0|0
    0|0
  • saldırıyı öso yaptı hepsini öldürüp ülkemizden kovmalıyız

0|0
    0|0
Yükleniyor...