Yohan elmandere beşiktaş talip oldu sizce beşiktaş için hayırlı olur mu?

elmander çok iyi ve genç bir futbolcu bence çok iyi transfer olur beni sevmeyen sorularımı begenmeyen oflayıp puflayıp canımı sıkanlar ben her takım hakkında soru sorarım kimseyi ilgilendirmez ama sen cevap vermezsin olur biter...

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Elmander ileride pres yapan bir futbolcu, geçen yılki şampiyonluğumuzd da büyük pay sahibi

Beşiktaş'ta direkt 11 oynar ve faydalı da olur

0|0
    0|0
  • iyi oyuncu ama bu sadece dedikodu

0|1
    0|0
  • ELmander her takıma faydalı olur ama Fenerbahçeliler adamı Baros gibi bitirdiler geçen seneki derbiden sonra bir daha kendine gelemedi

0|0
    0|0
  • Beşiktaşa gitmesini istemem şahsen ama şayet beşiktaş transferi gerçekleştirirse büyük iş yapar. Ama elmanderin beşiktaşa gitmek isticeni sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • kızdırmayın omega 3'ü. futbolla pek alakam yok beşiktaşlıyım hayırlısı.

0|0
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak Elmanderi çok seviyorum iyi oyuncu nereye gitse iş yapar da genç değil 30 un üzerinde olması gerek..

0|1
    0|0
  • elmander iyi oyuncu beşiktaşa güç katar yalnız önce paradan haber vermeleri lazım

0|1
    0|0
  • Elmander iyi bir futbolcu. Gerçekten gittiği her takıma katkı sağlar.

0|1
    0|0
  • genç futbolcu derken 40 yaşındakilere göre genç tabi :) elmander çok iyi futbolcu şampiyonluğumuza da çok katkı sağladı ama şu kadroda kendine yer bulması çok zor heleki umutta alınırsa bence gitmesi daha iyi ama ben kasımpaşa talip diye duymuştum gerçi bjk ye gitsede iyi olur çok faydalı olur

0|1
    0|1
  • yazık eder kendine harcanır gider beşiktaşta

0|2
    0|0
  • Kim Seni SevmiyOrmus .) oflayıp pufluyormus haha .D Bence Bir Gsli OLarak hayırlı olacagına inanıyorum.Ayrıca insanların Sorularına atifta bulunması seni Germemeli.

0|1
    0|0
    • yok fenerle ilgili sorular soruyormuşumda yok bilmem neymişte amaaaan boşver

• bence beiktaşa dah farklı bir foret lazımm

0|0
    0|0
  • 5 milyon euroya giderse gitsin Galatasarayda onun yerine Fernando torresi alir :) ama Kasımpaşaya gıtsın tabı

0|0
    0|1
  • bence Johan Elmander kaliteli bir golcü bir kere sahaya çıktığı zaman takımı için herşeyini ortaya koyabiliyor bizde yaşadığı sakatlık gerçekten onun adına büyük talihsizlik oldu...bjk'ye gider mi bilmem ama giderse iş yapar ...

0|1
    0|1
  • Elmander çok iyi bi' forvet, alırlarsa boş bi' transfer olmadığını izleyip görürler..

0|0
    0|0
  • Beşiktaşa gelirse yararlı olur..Zaten G.Saraya yararlı olduğu bir dönemde yedek kaldı.

0|1
    0|1
  • bence seni de sevsinler sen de genç ve güzelsin maşallah:) ayrıca bjkya iyi gider elmander.

0|0
    0|0
  • Bjk'nin en iyi adamı olur ama Kasımpasa'da talip ve 3 m euro bonservis önerdi.

0|0
    0|0
  • Genç derken? :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bjkye çok faydalı olur.

0|1
    0|1
  • olur inşallah ::)

0|0
    0|0