Herşey bitti karmakarışığım yardımcı olun

Bu haftaiçi sevgilimle ayrıldık ben lise son öğrencisiyim ve rapor alıcam o yüzden cuma günü son kez konuşalım dedim herşey o ana kadar güzelken işler sarpa sardı biz sınıfta konuşurken müdür yakaladı ( kendisi öz amcamdr ve bu işin bitmesinde etkisi çok fazla zaten ) hadi onu geçtim kızı o gün istemediği halde öptüm sakın yanlış anlamayın son buluşmanın getrdiği bir istekti. Herşey karıştı amcam kıza söz verdirmiş bir daha ona mesaj atmycaksın falan dye sözde beni sınavlarımı düşünüyo... Ben arkadaşın facebookundan baktım ( kendimden sildim ) dün ölmeni istiyorum diye durum yazmış . Olayların gecesinde de bana şerefsiz demesine çok alınarak asıl sana bir daha mesaj atarsam şerefsizm tüm haklarm helal olsun sana bir daha işimz olmasn gbisinden son bir mesaj atmıştım. Ben yeniden sevgili olmak istemiyorum ama bu öfkesi geçer mi? o kadar anıyı öfkeyle hatırlamasını istemiyorum samimi,içten cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar allak bullak durumdayım?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Kızla karşılaştığınızda mahcup ol. Kızar bozar. Sana kızgınlığı öyle geçer. Öptüğün için pişmansın ve utanıyorsun, amcanın davranışı yüzünden mahcupsun. Anlasın yani bunu yüzünden.

Abartma ama. Tabii ol. İlk bir iki defada yap bunu karşılaştığınızda.

Konuşmana hiç gerek yok zaten tekrar birlikte olmak istemiyor isen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Off çok üzücü ya :( Bence amcan kıza senin hakkında bir şeyler dedi ve kız senden soğudu ne biliyim biraz zaman geçmesini beklemek en iyisi sonra kızla konuşursun beni böyle hatırlama felan diye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Karşılaştıgımızda Birbirimize Düşman Gibi Değilde Ya Pişman Gibi Bakarsak ? Diye Mesaj At o Onu Düşündürür.

0|0
    0|0
Yükleniyor...