Hatay'ım... dik dur .. bölünmeyeceksin.. Siz ne düşünüyorsunuz?

Ey Kentim! Antakyam.İnsanların ruhlarıyla, kardeşlik üzerine inşa edilmiş ey güzel şehrim. Sönmesin ışıkların, duvarlarına mermi işlemesin. Oyuna gelmesin halkı...n. Antakyam, kardeşliğe sahipsin sen. Kapatma kapılarını, toprağın kana bulanmasın, gökyüzünde kalma yalnız. Büyümesin halkının yaraları. Sen bizimsin. Alevisin sen Ey Antakyam, Sünnisin sen ey şehrim, Musevisin, Hristiyansın sen. Temelinde Kardeşlik var senin. sağlamsın, dik dur..Sevgiyle açtın kapını senden yardım dileyene, bambaşka topraklardan gelene..sana ihanet etmekteler senden yardım dileyenler ey güzel şehrim. Sen dik dur! birliği ve kardeşliği koru!

Acımız büyük...

Güncellemeler:
artık dışarı çıkmaya korkar olduk... lütfen sizden tek bir ricam var yine yaşamayalım aynı acıları korkuları.. sessiz kalmayınn tüm engellemelere rağmen sessiz kalmayalım lütfen..

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• "Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde 43 kişinin ölümüne, 100'den fazla kişinin yaralanmasına neden olan saldırılar ülkeyi yasa boğarken Televizyon Yayıncıları Derneği'nden gelen iki farklı mail kafaları karıştırdı.

Dernek üyesi televizyon kanallarına saat 20.46'da gönderilen ilk mailde Reyhanlı ile ilgili haberlerde RTÜK tarafından yayın yasağı getirildiği duyruldu. Ancak bu mail atılalı 2 saat olmamışken yine Televizyon Yayıncıları Derneği'nden bir mail daha geldi. Bu mail'de yayın yasağı getirilmediği, ancak RTÜK'ün "yayın yasağı boyutuna taşınmaması için makul ölçülerde dikkatli yayın yapılmasını işaret ettiği" belirtildi."

İşte buna Diktatör rejimi Deniyor ...

Allah Belanızı versin ne diyeyim Rtük tekiler..

2|2
    0|0
    • emir veren katilin ta kendisidir bence... bunlar yoktu hatayda...

Erkekler Ne Diyor 3

• Allah Rahmet Eylesin, Eline yüreğine sağlık ne güzel yazmışınız.

2|0
    0|0
    • hatayda yaşıyorum.. dışarıya çıkmaya korkar olduk.. biber gazı nedir bilmezdik oturduğumuz yerden tattık

• Anlıyorum çok zor, Allah yardımcınız olsun, sözün bittiği yerdeyiz ne diyelim, olan masum insanlara oluyor hep, İnsanlığın kara bir lekesi bu olayda, Allah vefat edenlerin ailelerinin yardımıcısı olsun, sabır versin.

• amin..

• büyük gçmiş olsun. yüreğine sağlık. acınız acımızdır.

2|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin :(

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Nasıl insanlarız biz. Ya da biz insanmıyız ? Evet şimdi rahat uyuyabilirler.

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...