Neden evleneceğim insanı bulamıyorumm ???

aslında karşı taraftan çok bir şe de istemiyorum. sıcak, samimi, dürüst, sadık, anaç, düzenli birisini arıyorum yıllardır ama karşıma hep hiç olmayacaklar çıkıyor.. yaşım da ilerledi belki karar vermek de zorlaştı bilmiyorum işte.. acaba çok şey mi istiyorum anlamadım gitti...

ne yapmalıyım sizce ?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Hemcinslerim açısından diyorum bunu eğer iyi bir işin evin ve araban varsa yahut araban olsun ev kirasını da rahatlıkla karşılayabileceğin ideal bir gelirin garantili işin varsa mutlaka kime gitsen ideal eş olur sana yoksa en ideali bile olmaz. Karakteri değişir istemez vs.

0|0
    0|0
    • öğretmen maaşı olan 2 bin tl cikle hiçiç şansım yokk o zaman.. içimi kararttın be :(((((

• vahahah..evilerim arabalarım kol gibi maaşım köpek gibi kariyerim var..i m the king...muhahahahaha...

• Vallahi ben de inanamadım ama çevremdeki herkes böyle inan ki. Maaşı düşük arabası da olmayan kirayı da ödeyemeyecek boyutta kalınca ancak 30 larında falan olup hala koca bulamayınca bakıcaklarını söylüyorlar böyle tiplere ben ztn evliyim o yüzden son derece tarafsız yorumladım seni.

Kızlar Ne Diyor 4

• valla demekki kısmetinde yokmuş ama Herkezın bir kısmeti vardır... :) Yaş 30 ve üzeri isen daha da seçici olmaya başlıyorsun.

0|0
    0|0
  • Başarılar.

0|0
    0|0
  • çoğu insanın böyle bir derdi var :) hayırlısı deyip geçecen kısmet herşey:)

0|0
    0|0
    • hayırlısı diye diye 32 yaşına geldik.. vakit de geçiyor. zamanımz sınırlı değil gibi hareket ediyoz çoğu zaman. vakit geçt,kçe elde kalan biraz hatıralar ve hayal kırıklıkları kalıyor...

• aynen öyle ama kısmetten öteye geçilmiyor. eşin olcak insanla zaman geçirmek varken yalnız tek başına boş bir hayat neden ki... ama böyle olmuyor maalesef:(

• zamanında evlenilcek kızları henüz erken diye geri çevirdiğinden olabilir mi ?şimdi yaşım geldi temiz ahlaklı namuslu birini bulayım derdindesin bulamıyorsun tabi . buda hayatın bize verdiği ders işte .

0|0
    0|0
    • eee ne yapalım yani iş güç yokken mi evlencektikkk? işimize girdik askere gittik araba falan aldık, bekliyoz işte.. burası zengin bir ülke değil kiii şartları oluşturmadan evlenilmiyor o şartları koşulları belli bir hayat kalitesini oluşturmak da zaman alıyorr malesefff...

• birini bultımuştum zamanındaa sonra yurtdışıana gitiim eğitim için oo beni bıraktı sonra da doğru

düzgün biri olmadı.. yani o genelmelerin bana uymuyor...

• o zaman pardon

Erkekler Ne Diyor 1

• üzülme yalnız değilsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...