Evlenince rutin yapmak istedikleriniz

Mesela haftada bir gün mutlaka sinemaya gitmek, dışarıda yemek yemek gibi ama daha değişik fikirleriniz var mı neler yapıyosunuz ya da yapmak istersiniz ?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Haftada 1 dışarıda güzeller güzeli (Eşim olursa) yemek yemek :D

yazları deniz kenarına falan 1 hafta falan tatil için gitmek ...

Haftada bir kaç kez sinema odamızda filmlere bakmak

Düşüncelerimiz ve birbirimizi daha iyi anlamak için .. Her hafta 1 saat olumlu ve olumsuz yanlarımızı tartışmak ve kendimiz için en iyi olanı yapmak :D

haftada bir kaç kezde romantizmin doruk noktasına ulaştıracağı güzel sözlerden ve ya sevdiği şiirlerden kulağına ya da gözlerine bakarak fısıldamak :D

Beraber birbirimize yakışanları göstererek alışveriş yapmak :D

Yemekleri beraber yapmak :D

daha çokta şimdilik bu kadarı yeterli :D

Neler hayal ediyorum arkadaş :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• spor yapmak isterim eşimle

1|0
    0|0
  • Salondaki sadece bir tane ikili koltuk olmalı,onda da akşamları film izler,cips falan yeriz.

Bazı akşamlar; balkonda yemeğimizi yer,içkimizi içeriz.

0|0
    0|0
  • Sevismmek..

0|0
    1|0
  • tabi ki seks

0|0
    2|0
  • ona pes'i öğretecem yendikçe gıcık edecem :D

0|0
    0|0
  • malum benim isteğim :) diğer herşeyi yapıyoz zaten

0|0
    0|0
  • haftada bir gün pazardan don almak:D

0|0
    0|0
  • ben her akşam eve geldiğim de karım beni kapıda karşılasın isterim , ayakkabıları ayakkabılığa koyduktan sonra meleğime sarilim , hoşgeldin canımın içi desin , hoşbulduk biriciğim diyip , kucağıma alıp oturma odasına gidip koltuğa oturim , onu da dizime oturtup , nasıl geçmiş bakim bebişimin günü diyip hem nazlatıp , hemde halini hatrını sormuş olim , bunu evlenince her gün yapmayı istiyorum , biliyorum hayat çok şey istiyorum kusurabakma .

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...