Fenerbahçe Bu Sene Diegoyu Kovduğu Gibi Van Pörsüyude Kovarmı Sizce?

Fenerliler Diegoyu alinca sevinip Diegoyu koskaca Ballondara aday gosterilmiş Türkiyeye gelen tek futbolcu dünya yildizi Sneijderle karşılaştırmışlardı ama bu sene adamı. antramana bile almadılar.
Rvp ise kaldığı yerden devam ediyor sezona yine sakat başladı😀Attığı gollerin çoğu penalti olan ve geçen sene Bazi Fenerlilerin bile stadda yuhaladigi Hollanda Milli takımına cagirilmayan Van Persiede sezon sonu kovulurmu sizce?

Güncellemeler:
Evet çok agir geldi😀Ama bana değil o na çok ağır geldi😀Öyle çok agir geldiki konuşmanin sonunda Ben Beşiktaşliyim dedi😀😀

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Pörsü yu kovarlar mi bilmem ama sendeki yazimla buradan nasil kovulmamissin sasirdim valla 😂😂

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Van persie 2-3 sene önce çok iyi oyuncuydu ama artık devri bitti. Bizim başkan geçen sene Rvpyi bedavaya alırlen Fener 6.5 bonservis vermiş

0|0
    0|0
  • Belli ki sen başka takımın taraftarısın. Seni bu kadar geren şey ne git şınayderini emzir.

1|0
    0|0
  • Kovar ve kovulmalıda zaten.
    Takım içinde huzursuzluk çıkartmaktan başka ne yapıyorki zaten

1|0
    0|0
  • Az önceki gizli pembelinin dedikleri agir geldi dimi ondan bu sorular :) Tirkiyiye gilin tik yıldız sneiyder ahahahaa

0|0
    1|0
  • Van Persienin bu sene katkı sağlaması çok zor. En büyük salaklık Sowu gonderip Rvpyi almaktı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hahah olabilir kendlerini tanımıyorum ama

0|0
    0|0
  • Sneijder becersin seni

0|0
    0|0
Yükleniyor...